Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze RENAULT met kenteken: 86-XJ-TH de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide RENAULT rapport van 86-XJ-TH.
Schademelding maken voor 86-XJ-TH? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 86-XJ-TH zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 86-XJ-TH. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 86-XJ-TH zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze RENAULT.
Wij hebben 189.286 RENAULT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.416)
- - PEUGEOT(197.155)
- - RENAULT(189.286)
- - OPEL(183.344)
- - FORD(183.294)
- - TOYOTA(170.110)
- - MERCEDES-BENZ(164.970)
- - BMW(155.654)
- - AUDI(129.486)
- - VOLVO(114.458)
- - KIA(110.598)
- - CITROEN(109.876)
- - FIAT(89.754)
- - HYUNDAI(79.406)
- - SEAT(70.613)
- - SKODA(68.216)
- - NISSAN(67.395)
- - SUZUKI(65.627)
- - MAZDA(48.573)
- - MINI(45.719)
- - MITSUBISHI(33.792)
- - DACIA(18.644)
- - TESLA(18.294)
- - HONDA(16.552)
- - LAND ROVER(16.480)
- - CHEVROLET(15.750)
- - PORSCHE(14.905)
- - LYNK&CO(14.273)
- - ALFA ROMEO(13.491)
- - DAIHATSU(9.649)
- - JEEP(9.476)
- - LEXUS(8.930)
- - SAAB(6.532)
- - CUPRA(6.402)
- - MG(5.913)
- - JAGUAR(5.837)
- - SUBARU(5.217)
- - SMART(4.676)
- - IVECO(3.863)
- - DODGE(3.819)
RENAULT ESPACE
Algemene informatie
| Kenteken | 86-XJ-TH |
| Merk | RENAULT |
| Model | ESPACE |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 29-06-2007 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 125 kW / 170 PK |
| 0-100km/h | 10,6 seconden |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Transmissie | 5 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 08-06-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 125 kW / 170 PK bij 5000 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998cc |
| Verbruik stad | 14.1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7.5 l/100km |
| CO2-uitstoot | 234 g/km |
| Zuinigheidslabel | D |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-04-2023 om 15:56
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-06-2022 om 16:02
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-05-2021 om 15:55
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-05-2020 om 10:32
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Roestschade veerschotel |
| Aandachtspunt 4 Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
| Aandachtspunt 5 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-05-2019 om 11:09
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-05-2018 om 10:27
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
APK goedgekeurd op: 01-06-2017 om 16:19
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 01-11-2016 om 12:51
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 12-12-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 27-03-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
| Website | AutoTrack.nl |
| Datum | 06-03-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 0 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 86-XJ-TH | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 157 mm |
| Spoorbreedte achter | 156 mm |
| Massa rijklaar | 1780 kg |
| Massa ledig voertuig | 1680 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 29-06-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 29-06-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 22-10-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten