Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze RENAULT met kenteken: 64-TN-KF de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide RENAULT rapport van 64-TN-KF.
Schademelding maken voor 64-TN-KF? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 64-TN-KF zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 64-TN-KF. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 64-TN-KF zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze RENAULT.
Wij hebben 179.991 RENAULT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.211)
- - PEUGEOT(187.377)
- - RENAULT(179.991)
- - OPEL(174.443)
- - FORD(173.338)
- - TOYOTA(160.490)
- - MERCEDES-BENZ(156.904)
- - BMW(147.690)
- - AUDI(122.714)
- - VOLVO(108.293)
- - CITROEN(104.548)
- - KIA(104.014)
- - FIAT(85.249)
- - HYUNDAI(75.250)
- - SEAT(67.034)
- - SKODA(64.381)
- - NISSAN(64.023)
- - SUZUKI(62.210)
- - MAZDA(45.709)
- - MINI(43.324)
- - MITSUBISHI(32.065)
- - DACIA(17.640)
- - TESLA(17.561)
- - LAND ROVER(15.674)
- - HONDA(15.674)
- - CHEVROLET(15.082)
- - PORSCHE(14.195)
- - LYNK&CO(13.501)
- - ALFA ROMEO(12.861)
- - DAIHATSU(9.233)
- - JEEP(8.956)
- - LEXUS(8.466)
- - SAAB(6.191)
- - CUPRA(5.772)
- - JAGUAR(5.603)
- - MG(5.549)
- - SUBARU(4.943)
- - SMART(4.477)
- - DODGE(3.668)
- - IVECO(3.655)
RENAULT MEGANE SCENIC
Algemene informatie
| Kenteken | 64-TN-KF |
| Merk | RENAULT |
| Model | MEGANE SCENIC |
| Kleur | Blauw |
| Bouwjaar | 30-11-2006 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 99 kW / 135 PK |
| 0-100km/h | 12,1 seconden |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Transmissie | 4 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 30-08-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 99 kW / 135 PK bij 5500 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998cc |
| Verbruik stad | 11.9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.7 l/100km |
| CO2-uitstoot | 205 g/km |
| Zuinigheidslabel | D |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 29-08-2025 om 09:45
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd op: 30-08-2024 om 10:32
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
APK goedgekeurd op: 24-08-2023 om 11:47
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
APK goedgekeurd op: 16-08-2022 om 17:00
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 12-08-2021 om 14:43
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK afgekeurd op: 11-08-2021 om 08:58
| Aandachtspunt 1 Wiellager te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-08-2020 om 13:48
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-11-2019 om 14:00
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK afgekeurd op: 15-11-2019 om 11:36
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 20-11-2018 om 14:28
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-11-2017 om 11:05
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Rem- of parkeerremkabel gebroken |
APK goedgekeurd op: 26-10-2016 om 14:58
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 13-12-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 16 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 13-12-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | AutoWereld.nl |
| Datum | 04-06-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 13-04-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 6 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 18-03-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 64-TN-KF | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 151 mm |
| Spoorbreedte achter | 151 mm |
| Massa rijklaar | 1605 kg |
| Massa ledig voertuig | 1505 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | 1250 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 30-11-2006 |
| Eerste afgifte in Nederland | 30-11-2006 |
| Laatste tenaamstelling | 15-10-2020 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten