Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze RENAULT met kenteken: 55-VPB-4 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide RENAULT rapport van 55-VPB-4.
Schademelding maken voor 55-VPB-4? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 55-VPB-4 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 55-VPB-4. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 55-VPB-4 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze RENAULT.
Wij hebben 189.286 RENAULT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.416)
- - PEUGEOT(197.155)
- - RENAULT(189.286)
- - OPEL(183.344)
- - FORD(183.294)
- - TOYOTA(170.110)
- - MERCEDES-BENZ(164.970)
- - BMW(155.654)
- - AUDI(129.486)
- - VOLVO(114.458)
- - KIA(110.598)
- - CITROEN(109.876)
- - FIAT(89.754)
- - HYUNDAI(79.406)
- - SEAT(70.613)
- - SKODA(68.216)
- - NISSAN(67.395)
- - SUZUKI(65.627)
- - MAZDA(48.573)
- - MINI(45.719)
- - MITSUBISHI(33.792)
- - DACIA(18.644)
- - TESLA(18.294)
- - HONDA(16.552)
- - LAND ROVER(16.480)
- - CHEVROLET(15.750)
- - PORSCHE(14.905)
- - LYNK&CO(14.273)
- - ALFA ROMEO(13.491)
- - DAIHATSU(9.649)
- - JEEP(9.476)
- - LEXUS(8.930)
- - SAAB(6.532)
- - CUPRA(6.402)
- - MG(5.913)
- - JAGUAR(5.837)
- - SUBARU(5.217)
- - SMART(4.676)
- - IVECO(3.863)
- - DODGE(3.819)
RENAULT MASTER
Melding
Algemene informatie
| Kenteken | 55-VPB-4 |
| Merk | RENAULT |
| Model | MASTER |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 05-03-2008 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 88 kW / 120 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 07-03-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 88 kW / 120 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2464cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-02-2024 om 13:30
| Aandachtspunt 1 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-02-2023 om 16:23
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 09-02-2022 om 11:03
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-01-2021 om 10:05
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 11-02-2020 om 14:53
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-02-2019 om 13:23
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Draaipunt van bedrijfsrem of handrem zit te strak |
| Aandachtspunt 4 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-03-2018 om 13:35
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Koppelingskogel te veel gesleten |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-02-2017 om 12:37
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Band verkeerd gemont./verschillende maataanduiding |
| Aandachtspunt 3 Onvoldoende remvoering aanwezig |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 55-VPB-4 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 210 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | 174 mm |
| Spoorbreedte achter | 173 mm |
| Massa rijklaar | 2540 kg |
| Massa ledig voertuig | 2440 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 05-03-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 05-03-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 04-07-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten