Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze RENAULT met kenteken: 45-NB-JF de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide RENAULT rapport van 45-NB-JF.
Schademelding maken voor 45-NB-JF? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 45-NB-JF zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 45-NB-JF. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 45-NB-JF zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze RENAULT.
Wij hebben 180.793 RENAULT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(344.657)
- - PEUGEOT(188.185)
- - RENAULT(180.793)
- - OPEL(175.160)
- - FORD(174.188)
- - TOYOTA(161.317)
- - MERCEDES-BENZ(157.594)
- - BMW(148.429)
- - AUDI(123.261)
- - VOLVO(108.796)
- - CITROEN(104.993)
- - KIA(104.582)
- - FIAT(85.605)
- - HYUNDAI(75.644)
- - SEAT(67.302)
- - SKODA(64.725)
- - NISSAN(64.314)
- - SUZUKI(62.485)
- - MAZDA(45.940)
- - MINI(43.547)
- - MITSUBISHI(32.194)
- - DACIA(17.733)
- - TESLA(17.620)
- - LAND ROVER(15.755)
- - HONDA(15.750)
- - CHEVROLET(15.129)
- - PORSCHE(14.245)
- - LYNK&CO(13.555)
- - ALFA ROMEO(12.899)
- - DAIHATSU(9.255)
- - JEEP(9.016)
- - LEXUS(8.510)
- - SAAB(6.208)
- - CUPRA(5.828)
- - JAGUAR(5.626)
- - MG(5.566)
- - SUBARU(4.970)
- - SMART(4.491)
- - DODGE(3.684)
- - IVECO(3.683)
RENAULT CLIO
Algemene informatie
| Kenteken | 45-NB-JF |
| Merk | RENAULT |
| Model | CLIO |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 11-07-2003 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 60 kW / 82 PK |
| 0-100km/h | 12,2 seconden |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 26-08-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 60 kW / 82 PK bij 4000 rpm |
| Koppel | 185 Nm bij 2000 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461cc |
| Verbruik stad | 5.3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3.6 l/100km |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Zuinigheidslabel | B |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-08-2025 om 09:47
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-08-2024 om 15:59
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel van antiblokkeersysteem beschadigd/gescheurd/gebro |
| Aandachtspunt 3 Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-07-2023 om 16:20
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-08-2022 om 10:42
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet goed |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Dim-, grootlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt 6 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-08-2021 om 14:45
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-07-2020 om 10:43
| Aandachtspunt 1 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Mistlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-07-2019 om 10:33
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-08-2018 om 11:59
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Mistlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-07-2017 om 09:41
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 01-12-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 45-NB-JF | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 3812 mm |
| Voertuig breedte | 1639 mm |
| Voertuig hoogte | 1417 mm |
| Wielbasis | 2472 mm |
| Spoorbreedte voor | 1392 mm |
| Spoorbreedte achter | 1392 mm |
| Massa rijklaar | 1055 kg |
| Massa ledig voertuig | 955 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 70 kg |
| Aanhanger ongeremd | 525 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Maximale kogeldruk | 75 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., McPherson |
| Wielophanging achter | onafh., dwarsarmen |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | torsiestaaf |
| Remmen voor | gev. schijven, 259 mm |
| Remmen achter | trommels, 203 mm |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 11-07-2003 |
| Eerste afgifte in Nederland | 11-07-2003 |
| Laatste tenaamstelling | 15-08-2008 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 175/65R14 |
|
175
65
R14
|
|
| Achterbanden | 175/65R14 |
|
175
65
R14
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (175) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (65) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R14) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 14" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten