Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze RENAULT met kenteken: 04-JH-NL de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide RENAULT rapport van 04-JH-NL.
Schademelding maken voor 04-JH-NL? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 04-JH-NL zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 04-JH-NL. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 04-JH-NL zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze RENAULT.
Wij hebben 188.886 RENAULT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.569)
- - PEUGEOT(196.715)
- - RENAULT(188.886)
- - OPEL(182.928)
- - FORD(182.874)
- - TOYOTA(169.669)
- - MERCEDES-BENZ(164.634)
- - BMW(155.322)
- - AUDI(129.169)
- - VOLVO(114.147)
- - KIA(110.297)
- - CITROEN(109.642)
- - FIAT(89.537)
- - HYUNDAI(79.185)
- - SEAT(70.440)
- - SKODA(68.048)
- - NISSAN(67.217)
- - SUZUKI(65.471)
- - MAZDA(48.434)
- - MINI(45.614)
- - MITSUBISHI(33.712)
- - DACIA(18.610)
- - TESLA(18.272)
- - HONDA(16.515)
- - LAND ROVER(16.451)
- - CHEVROLET(15.710)
- - PORSCHE(14.878)
- - LYNK&CO(14.243)
- - ALFA ROMEO(13.462)
- - DAIHATSU(9.618)
- - JEEP(9.448)
- - LEXUS(8.906)
- - SAAB(6.515)
- - CUPRA(6.374)
- - MG(5.892)
- - JAGUAR(5.819)
- - SUBARU(5.207)
- - SMART(4.662)
- - IVECO(3.857)
- - DODGE(3.816)
RENAULT KANGOO
Algemene informatie
| Kenteken | 04-JH-NL |
| Merk | RENAULT |
| Model | KANGOO |
| Kleur | Rood |
| Bouwjaar | 17-04-2002 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| 0-100km/h | 17,9 seconden |
| Topsnelheid | 147 km/h |
| Transmissie | 4 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 28-03-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 55 kW / 75 PK bij 5500 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390cc |
| Verbruik stad | 10.3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.5 l/100km |
| CO2-uitstoot | 188 g/km |
| Zuinigheidslabel | E |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-03-2024 om 15:26
| Aandachtspunt 1 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-03-2023 om 09:45
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-03-2022 om 11:48
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-03-2021 om 14:11
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-03-2020 om 10:46
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-03-2019 om 10:04
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-03-2018 om 14:40
| Aandachtspunt 1 Gordelsluiting werkt niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-03-2017 om 12:57
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 08-02-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 04-JH-NL | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 3 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 141 mm |
| Spoorbreedte achter | 142 mm |
| Massa rijklaar | 1155 kg |
| Massa ledig voertuig | 1055 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 575 kg |
| Aanhanger geremd | 950 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 17-04-2002 |
| Eerste afgifte in Nederland | 17-04-2002 |
| Laatste tenaamstelling | 25-08-2016 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten