Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: ZJ-HD-91 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van ZJ-HD-91.
Schademelding maken voor ZJ-HD-91? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor ZJ-HD-91 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met ZJ-HD-91. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor ZJ-HD-91 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 196.213 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.672)
- - PEUGEOT(196.213)
- - RENAULT(188.385)
- - OPEL(182.481)
- - FORD(182.464)
- - TOYOTA(169.245)
- - MERCEDES-BENZ(164.302)
- - BMW(154.960)
- - AUDI(128.858)
- - VOLVO(113.875)
- - KIA(110.011)
- - CITROEN(109.396)
- - FIAT(89.337)
- - HYUNDAI(79.043)
- - SEAT(70.237)
- - SKODA(67.833)
- - NISSAN(67.040)
- - SUZUKI(65.290)
- - MAZDA(48.316)
- - MINI(45.515)
- - MITSUBISHI(33.624)
- - DACIA(18.573)
- - TESLA(18.239)
- - HONDA(16.472)
- - LAND ROVER(16.418)
- - CHEVROLET(15.679)
- - PORSCHE(14.844)
- - LYNK&CO(14.229)
- - ALFA ROMEO(13.441)
- - DAIHATSU(9.603)
- - JEEP(9.422)
- - LEXUS(8.882)
- - SAAB(6.501)
- - CUPRA(6.351)
- - MG(5.877)
- - JAGUAR(5.810)
- - SUBARU(5.195)
- - SMART(4.655)
- - IVECO(3.850)
- - DODGE(3.808)
PEUGEOT 406
Algemene informatie
| Kenteken | ZJ-HD-91 |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 406 |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 28-05-1999 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 99 kW / 135 PK |
| 0-100km/h | 10,2 seconden |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 22-12-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 99 kW / 135 PK bij 6000 rpm |
| Koppel | 190 Nm bij 4100 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997cc |
| Verbruik stad | 11.5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.6 l/100km |
| CO2-uitstoot | 207 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 17-12-2024 om 15:58
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-12-2023 om 08:51
| Aandachtspunt 1 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 23-11-2022 om 15:49
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-12-2021 om 16:15
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-12-2020 om 16:26
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-12-2019 om 11:35
| Aandachtspunt 1 Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-12-2018 om 13:33
| Aandachtspunt 1 Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-11-2017 om 16:47
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-12-2016 om 15:16
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 04-08-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken ZJ-HD-91 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4736 mm |
| Voertuig breedte | 1760 mm |
| Voertuig hoogte | 1460 mm |
| Wielbasis | 2700 mm |
| Spoorbreedte voor | 1500 mm |
| Spoorbreedte achter | 1500 mm |
| Massa rijklaar | 1475 kg |
| Massa ledig voertuig | 1375 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 735 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Maximale kogeldruk | 80 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., dubb.dr. |
| Wielophanging achter | multilink |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven, 283 mm |
| Remmen achter | schijven, 290 mm |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 28-05-1999 |
| Eerste afgifte in Nederland | 28-05-1999 |
| Laatste tenaamstelling | 22-12-2016 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 195/65VR15 |
|
195
65V
R15
|
|
| Achterbanden | 195/65VR15 |
|
195
65V
R15
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (195) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (65V) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R15) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 15" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten