Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: VP-676-N de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van VP-676-N.
Schademelding maken voor VP-676-N? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor VP-676-N zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met VP-676-N. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor VP-676-N zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 193.514 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.483)
- - PEUGEOT(193.514)
- - RENAULT(185.865)
- - OPEL(180.063)
- - FORD(179.592)
- - TOYOTA(166.716)
- - MERCEDES-BENZ(161.952)
- - BMW(152.734)
- - AUDI(127.024)
- - VOLVO(112.206)
- - KIA(108.249)
- - CITROEN(107.883)
- - FIAT(88.055)
- - HYUNDAI(77.834)
- - SEAT(69.287)
- - SKODA(66.729)
- - NISSAN(66.157)
- - SUZUKI(64.380)
- - MAZDA(47.507)
- - MINI(44.835)
- - MITSUBISHI(33.122)
- - DACIA(18.281)
- - TESLA(18.060)
- - HONDA(16.212)
- - LAND ROVER(16.211)
- - CHEVROLET(15.489)
- - PORSCHE(14.659)
- - LYNK&CO(13.955)
- - ALFA ROMEO(13.269)
- - DAIHATSU(9.493)
- - JEEP(9.273)
- - LEXUS(8.757)
- - SAAB(6.413)
- - CUPRA(6.171)
- - MG(5.779)
- - JAGUAR(5.747)
- - SUBARU(5.126)
- - SMART(4.602)
- - IVECO(3.781)
- - DODGE(3.766)
PEUGEOT BOXER
Algemene informatie
| Kenteken | VP-676-N |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | PEUGEOT BOXER |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 19-06-2015 |
| Nieuwprijs | € 45.275 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 130 kW / 177 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 15-04-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 130 kW / 177 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2999cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-04-2025 om 09:07
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 15-03-2024 om 15:24
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 16-03-2023 om 17:00
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-03-2022 om 11:38
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-04-2021 om 09:31
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd op: 19-05-2020 om 16:18
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-06-2019 om 14:13
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-06-2018 om 10:25
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 09-02-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 14-08-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 14-08-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 14-08-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken VP-676-N | Ja |
|
Omschrijving De contactring van het contactslot is mogelijk defect. Mogelijk gevolg De weergave op het instrumentenpaneel kan op willekeurige momenten uitvallen. Tevens is uitval van d Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 37.750 |
|
Omschrijving De zij- en / of achterruiten kunnen mogelijk losraken van het voertuig Mogelijk gevolg Nader te bepalen. Herstel (Nog) niet bekend |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 314 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 210 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 2340 kg |
| Massa ledig voertuig | 2240 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 19-06-2015 |
| Eerste afgifte in Nederland | 19-06-2015 |
| Laatste tenaamstelling | 04-12-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten