Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: VP-186-B de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van VP-186-B.
Schademelding maken voor VP-186-B? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor VP-186-B zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met VP-186-B. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor VP-186-B zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 193.514 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.483)
- - PEUGEOT(193.514)
- - RENAULT(185.865)
- - OPEL(180.063)
- - FORD(179.592)
- - TOYOTA(166.716)
- - MERCEDES-BENZ(161.952)
- - BMW(152.734)
- - AUDI(127.024)
- - VOLVO(112.206)
- - KIA(108.249)
- - CITROEN(107.883)
- - FIAT(88.055)
- - HYUNDAI(77.834)
- - SEAT(69.287)
- - SKODA(66.729)
- - NISSAN(66.157)
- - SUZUKI(64.380)
- - MAZDA(47.507)
- - MINI(44.835)
- - MITSUBISHI(33.122)
- - DACIA(18.281)
- - TESLA(18.060)
- - HONDA(16.212)
- - LAND ROVER(16.211)
- - CHEVROLET(15.489)
- - PORSCHE(14.659)
- - LYNK&CO(13.955)
- - ALFA ROMEO(13.269)
- - DAIHATSU(9.493)
- - JEEP(9.273)
- - LEXUS(8.757)
- - SAAB(6.413)
- - CUPRA(6.171)
- - MG(5.779)
- - JAGUAR(5.747)
- - SUBARU(5.126)
- - SMART(4.602)
- - IVECO(3.781)
- - DODGE(3.766)
PEUGEOT BOXER 2,2 HDI L1H1
Algemene informatie
| Kenteken | VP-186-B |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | BOXER 2,2 HDI L1H1 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 20-12-2010 |
| Nieuwprijs | € 30.968 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 74 kW / 101 PK |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 04-12-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 74 kW / 101 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-12-2025 om 11:16
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 3 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd op: 04-12-2024 om 08:46
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 01-11-2023 om 14:33
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 18-11-2022 om 09:00
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 15-11-2021 om 09:17
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 02-11-2020 om 10:46
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 3 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 04-11-2019 om 11:35
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 20-11-2018 om 13:06
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 07-09-2017 om 13:58
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 08-09-2016 om 15:05
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 25-08-2016 om 10:32
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 2 Band karkas zichtbaar of vertoont uitstulping |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Trommel-/schijfrem draait niet/onvoldoende vrij |
| Aandachtspunt 5 Spiegel niet aanwezig/beschadigd/ondeugdelijk bev. |
| Aandachtspunt 6 Scherp/uitstekend deel levert gevaar op voor derde |
| Aandachtspunt 7 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 05-02-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken VP-186-B | Nee |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van PEUGEOT BOXER 2,2 HDI L1H1 modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 7.730 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 204 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 181 mm |
| Spoorbreedte achter | 183 mm |
| Massa rijklaar | 2199 kg |
| Massa ledig voertuig | 2099 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 20-12-2010 |
| Eerste afgifte in Nederland | 13-07-2015 |
| Laatste tenaamstelling | 26-08-2015 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten