Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: RR-LS-83 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van RR-LS-83.
Schademelding maken voor RR-LS-83? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor RR-LS-83 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met RR-LS-83. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor RR-LS-83 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 196.213 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.672)
- - PEUGEOT(196.213)
- - RENAULT(188.385)
- - OPEL(182.481)
- - FORD(182.464)
- - TOYOTA(169.245)
- - MERCEDES-BENZ(164.302)
- - BMW(154.960)
- - AUDI(128.858)
- - VOLVO(113.875)
- - KIA(110.011)
- - CITROEN(109.396)
- - FIAT(89.337)
- - HYUNDAI(79.043)
- - SEAT(70.237)
- - SKODA(67.833)
- - NISSAN(67.040)
- - SUZUKI(65.290)
- - MAZDA(48.316)
- - MINI(45.515)
- - MITSUBISHI(33.624)
- - DACIA(18.573)
- - TESLA(18.239)
- - HONDA(16.472)
- - LAND ROVER(16.418)
- - CHEVROLET(15.679)
- - PORSCHE(14.844)
- - LYNK&CO(14.229)
- - ALFA ROMEO(13.441)
- - DAIHATSU(9.603)
- - JEEP(9.422)
- - LEXUS(8.882)
- - SAAB(6.501)
- - CUPRA(6.351)
- - MG(5.877)
- - JAGUAR(5.810)
- - SUBARU(5.195)
- - SMART(4.655)
- - IVECO(3.850)
- - DODGE(3.808)
PEUGEOT 205 GENERATION 1.4
Algemene informatie
| Kenteken | RR-LS-83 |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 205 GENERATION 1.4 |
| Kleur | Rood |
| Bouwjaar | 26-05-1997 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| 0-100km/h | 10,6 seconden |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 26-10-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-10-2024 om 13:54
| Aandachtspunt 1 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 26-10-2023 om 09:05
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-09-2022 om 15:54
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 3 Rem- of parkeerremkabel gebroken |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-10-2021 om 15:53
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd op: 22-10-2020 om 11:23
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK afgekeurd op: 21-10-2020 om 11:16
| Aandachtspunt 1 Remverschil op 1 as te groot |
APK goedgekeurd op: 14-05-2019 om 13:10
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 23-05-2018 om 10:50
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-05-2017 om 10:21
| Aandachtspunt 1 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 2 Remleiding ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 3 Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 04-08-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 06-12-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 21-11-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 0 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken RR-LS-83 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 136 mm |
| Spoorbreedte achter | 132 mm |
| Massa rijklaar | 910 kg |
| Massa ledig voertuig | 810 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 405 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 26-05-1997 |
| Eerste afgifte in Nederland | 26-05-1997 |
| Laatste tenaamstelling | 11-11-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten