Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: RL-PP-43 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van RL-PP-43.
Schademelding maken voor RL-PP-43? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor RL-PP-43 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met RL-PP-43. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor RL-PP-43 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 196.565 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.262)
- - PEUGEOT(196.565)
- - RENAULT(188.752)
- - OPEL(182.795)
- - FORD(182.720)
- - TOYOTA(169.546)
- - MERCEDES-BENZ(164.503)
- - BMW(155.199)
- - AUDI(129.060)
- - VOLVO(114.043)
- - KIA(110.216)
- - CITROEN(109.542)
- - FIAT(89.455)
- - HYUNDAI(79.134)
- - SEAT(70.374)
- - SKODA(68.000)
- - NISSAN(67.174)
- - SUZUKI(65.427)
- - MAZDA(48.393)
- - MINI(45.577)
- - MITSUBISHI(33.685)
- - DACIA(18.599)
- - TESLA(18.267)
- - HONDA(16.495)
- - LAND ROVER(16.438)
- - CHEVROLET(15.697)
- - PORSCHE(14.871)
- - LYNK&CO(14.241)
- - ALFA ROMEO(13.457)
- - DAIHATSU(9.611)
- - JEEP(9.438)
- - LEXUS(8.899)
- - SAAB(6.510)
- - CUPRA(6.368)
- - MG(5.890)
- - JAGUAR(5.815)
- - SUBARU(5.204)
- - SMART(4.661)
- - IVECO(3.854)
- - DODGE(3.813)
PEUGEOT 406
Algemene informatie
| Kenteken | RL-PP-43 |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 406 |
| Kleur | Groen |
| Bouwjaar | 09-04-1997 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| 0-100km/h | 15,3 seconden |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 06-08-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK bij 6000 rpm |
| Koppel | 130 Nm bij 2600 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | 11.7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.6 l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-07-2025 om 15:09
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-08-2024 om 14:05
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 3 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
APK afgekeurd op: 01-08-2024 om 16:48
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 4 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 5 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-06-2023 om 13:54
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 5 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 6 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 7 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-06-2022 om 10:18
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 5 Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-06-2021 om 15:21
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 23-06-2021 om 12:15
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 08-04-2020 om 15:24
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 08-04-2019 om 14:09
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 09-04-2018 om 15:40
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-04-2017 om 16:23
| Aandachtspunt 1 Bandomtrek volgens installatieplaatje onjuist |
| Aandachtspunt 2 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
APK gekeurd op: 12-04-2016 om 09:31
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Overig draaipunt onafh. wielophanging teveel speling |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 20-07-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 5 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken RL-PP-43 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4555 mm |
| Voertuig breedte | 1765 mm |
| Voertuig hoogte | 1396 mm |
| Wielbasis | 2700 mm |
| Spoorbreedte voor | 1500 mm |
| Spoorbreedte achter | 1500 mm |
| Massa rijklaar | 1315 kg |
| Massa ledig voertuig | 1215 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., McPherson |
| Wielophanging achter | multilink |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven |
| Remmen achter | trommels |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 09-04-1997 |
| Eerste afgifte in Nederland | 09-04-1997 |
| Laatste tenaamstelling | 12-09-2020 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 185/70HR14 |
|
185
70H
R14
|
|
| Achterbanden | 185/70HR14 |
|
185
70H
R14
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (185) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (70H) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R14) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 14" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten