Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: FD-HS-55 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van FD-HS-55.
Schademelding maken voor FD-HS-55? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor FD-HS-55 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met FD-HS-55. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor FD-HS-55 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 196.565 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.262)
- - PEUGEOT(196.565)
- - RENAULT(188.752)
- - OPEL(182.795)
- - FORD(182.720)
- - TOYOTA(169.546)
- - MERCEDES-BENZ(164.503)
- - BMW(155.199)
- - AUDI(129.060)
- - VOLVO(114.043)
- - KIA(110.216)
- - CITROEN(109.542)
- - FIAT(89.455)
- - HYUNDAI(79.134)
- - SEAT(70.374)
- - SKODA(68.000)
- - NISSAN(67.174)
- - SUZUKI(65.427)
- - MAZDA(48.393)
- - MINI(45.577)
- - MITSUBISHI(33.685)
- - DACIA(18.599)
- - TESLA(18.267)
- - HONDA(16.495)
- - LAND ROVER(16.438)
- - CHEVROLET(15.697)
- - PORSCHE(14.871)
- - LYNK&CO(14.241)
- - ALFA ROMEO(13.457)
- - DAIHATSU(9.611)
- - JEEP(9.438)
- - LEXUS(8.899)
- - SAAB(6.510)
- - CUPRA(6.368)
- - MG(5.890)
- - JAGUAR(5.815)
- - SUBARU(5.204)
- - SMART(4.661)
- - IVECO(3.854)
- - DODGE(3.813)
PEUGEOT 205 ACCENT 1.1 U9
Algemene informatie
| Kenteken | FD-HS-55 |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 205 ACCENT 1.1 U9 |
| Kleur | Wit |
| Bouwjaar | 11-05-1992 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 44 kW / 60 PK |
| 0-100km/h | 13,9 seconden |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 12-12-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 44 kW / 60 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1124cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-11-2024 om 14:06
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-11-2022 om 11:48
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-11-2021 om 14:41
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
APK afgekeurd op: 03-11-2021 om 09:09
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-11-2020 om 10:59
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 4 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 5 Gordel ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 6 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 7 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 8 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-11-2019 om 16:13
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-11-2018 om 16:59
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-11-2017 om 11:04
| Aandachtspunt 1 As of wielgeleidingselement ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Remleiding ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 3 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-12-2016 om 12:02
| Aandachtspunt 1 Stofhoes van de aandrijfas dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Fusee ondeugdelijk bevestigd/teveel speling |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 12-07-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken FD-HS-55 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 135 mm |
| Spoorbreedte achter | 131 mm |
| Massa rijklaar | 880 kg |
| Massa ledig voertuig | 780 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 390 kg |
| Aanhanger geremd | 700 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 11-05-1992 |
| Eerste afgifte in Nederland | 11-05-1992 |
| Laatste tenaamstelling | 23-10-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten