Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: 82-VVR-8 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van 82-VVR-8.
Schademelding maken voor 82-VVR-8? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 82-VVR-8 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 82-VVR-8. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 82-VVR-8 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 196.213 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.672)
- - PEUGEOT(196.213)
- - RENAULT(188.385)
- - OPEL(182.481)
- - FORD(182.464)
- - TOYOTA(169.245)
- - MERCEDES-BENZ(164.302)
- - BMW(154.960)
- - AUDI(128.858)
- - VOLVO(113.875)
- - KIA(110.011)
- - CITROEN(109.396)
- - FIAT(89.337)
- - HYUNDAI(79.043)
- - SEAT(70.237)
- - SKODA(67.833)
- - NISSAN(67.040)
- - SUZUKI(65.290)
- - MAZDA(48.316)
- - MINI(45.515)
- - MITSUBISHI(33.624)
- - DACIA(18.573)
- - TESLA(18.239)
- - HONDA(16.472)
- - LAND ROVER(16.418)
- - CHEVROLET(15.679)
- - PORSCHE(14.844)
- - LYNK&CO(14.229)
- - ALFA ROMEO(13.441)
- - DAIHATSU(9.603)
- - JEEP(9.422)
- - LEXUS(8.882)
- - SAAB(6.501)
- - CUPRA(6.351)
- - MG(5.877)
- - JAGUAR(5.810)
- - SUBARU(5.195)
- - SMART(4.655)
- - IVECO(3.850)
- - DODGE(3.808)
PEUGEOT EXPERT 229 L2H1 2.0HDIF 16V-136 DC
Algemene informatie
| Kenteken | 82-VVR-8 |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | EXPERT 229 L2H1 2.0HDIF 16V-136 DC |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 10-10-2008 |
| Nieuwprijs | € 42.339 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 100 kW / 136 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 23-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 100 kW / 136 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-09-2024 om 09:51
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-09-2023 om 11:39
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-09-2022 om 16:48
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-11-2021 om 15:58
| Aandachtspunt 1 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 3 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-11-2020 om 10:49
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-11-2019 om 16:18
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 4 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 5 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Mistlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-11-2018 om 14:45
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-11-2017 om 16:37
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 3 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-10-2016 om 09:18
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-11-2015 om 12:54
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Loadindex band kleiner dan maximum aslast |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 30-07-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 20-11-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 17 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 82-VVR-8 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 190 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 157 mm |
| Spoorbreedte achter | 160 mm |
| Massa rijklaar | 1930 kg |
| Massa ledig voertuig | 1830 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 10-10-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 10-10-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 04-07-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten