Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: 79-VS-HB de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van 79-VS-HB.
Schademelding maken voor 79-VS-HB? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 79-VS-HB zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 79-VS-HB. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 79-VS-HB zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 194.227 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.805)
- - PEUGEOT(194.227)
- - RENAULT(186.525)
- - OPEL(180.750)
- - FORD(180.320)
- - TOYOTA(167.375)
- - MERCEDES-BENZ(162.465)
- - BMW(153.336)
- - AUDI(127.501)
- - VOLVO(112.667)
- - KIA(108.653)
- - CITROEN(108.258)
- - FIAT(88.372)
- - HYUNDAI(78.126)
- - SEAT(69.534)
- - SKODA(67.055)
- - NISSAN(66.395)
- - SUZUKI(64.625)
- - MAZDA(47.698)
- - MINI(45.001)
- - MITSUBISHI(33.251)
- - DACIA(18.369)
- - TESLA(18.109)
- - HONDA(16.271)
- - LAND ROVER(16.257)
- - CHEVROLET(15.537)
- - PORSCHE(14.714)
- - LYNK&CO(14.024)
- - ALFA ROMEO(13.310)
- - DAIHATSU(9.521)
- - JEEP(9.299)
- - LEXUS(8.776)
- - SAAB(6.440)
- - CUPRA(6.219)
- - MG(5.798)
- - JAGUAR(5.762)
- - SUBARU(5.142)
- - SMART(4.617)
- - IVECO(3.794)
- - DODGE(3.777)
PEUGEOT PARTNER 170C 1.9D 500
Algemene informatie
| Kenteken | 79-VS-HB |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | PARTNER 170C 1.9D 500 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 29-09-2000 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 04-12-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1868cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 04-12-2023 om 14:02
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-10-2022 om 14:11
| Aandachtspunt 1 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 2 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 29-11-2021 om 11:30
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-11-2020 om 09:57
| Aandachtspunt 1 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-11-2019 om 13:42
| Aandachtspunt 1 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 2 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-10-2018 om 14:51
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-11-2017 om 11:07
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
APK goedgekeurd op: 03-11-2016 om 11:12
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 24-12-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 0 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 22-09-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 0 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 79-VS-HB | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 172 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 142 mm |
| Spoorbreedte achter | 144 mm |
| Massa rijklaar | 1235 kg |
| Massa ledig voertuig | 1135 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 567 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 29-09-2000 |
| Eerste afgifte in Nederland | 29-09-2000 |
| Laatste tenaamstelling | 06-05-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten