Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: 69-SHX-3 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van 69-SHX-3.
Schademelding maken voor 69-SHX-3? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 69-SHX-3 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 69-SHX-3. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 69-SHX-3 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 193.715 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.868)
- - PEUGEOT(193.715)
- - RENAULT(186.049)
- - OPEL(180.293)
- - FORD(179.836)
- - TOYOTA(166.947)
- - MERCEDES-BENZ(162.122)
- - BMW(152.917)
- - AUDI(127.153)
- - VOLVO(112.329)
- - KIA(108.371)
- - CITROEN(107.994)
- - FIAT(88.144)
- - HYUNDAI(77.914)
- - SEAT(69.348)
- - SKODA(66.827)
- - NISSAN(66.250)
- - SUZUKI(64.449)
- - MAZDA(47.589)
- - MINI(44.890)
- - MITSUBISHI(33.175)
- - DACIA(18.307)
- - TESLA(18.073)
- - HONDA(16.230)
- - LAND ROVER(16.224)
- - CHEVROLET(15.510)
- - PORSCHE(14.675)
- - LYNK&CO(13.984)
- - ALFA ROMEO(13.281)
- - DAIHATSU(9.502)
- - JEEP(9.279)
- - LEXUS(8.762)
- - SAAB(6.430)
- - CUPRA(6.181)
- - MG(5.790)
- - JAGUAR(5.751)
- - SUBARU(5.131)
- - SMART(4.606)
- - IVECO(3.782)
- - DODGE(3.768)
PEUGEOT 508
Algemene informatie
| Kenteken | 69-SHX-3 |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 508 |
| Kleur | Wit |
| Bouwjaar | 14-10-2011 |
| Nieuwprijs | € 51.300 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 150 kW / 204 PK |
| 0-100km/h | 8,2 seconden |
| Topsnelheid | 234 km/h |
| Transmissie | 6 v., sequentiële automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 150 kW / 204 PK bij 7000 rpm |
| Koppel | 400 Nm bij 2000 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2179cc |
| Verbruik stad | 8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4.4 l/100km |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |
| Zuinigheidslabel | B |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-02-2025 om 09:45
| Aandachtspunt 1 Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-02-2024 om 10:58
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-02-2023 om 10:24
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Retroreflector vertoont gebrek |
APK afgekeurd op: 09-02-2023 om 08:44
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Retroreflector vertoont gebrek |
| Aandachtspunt 3 Mistlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 24-02-2022 om 09:10
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-02-2021 om 09:11
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd op: 19-02-2020 om 15:25
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-02-2019 om 09:37
| Aandachtspunt 1 Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 01-03-2018 om 10:25
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 14-10-2016 om 11:11
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 27-01-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 69-SHX-3 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4792 mm |
| Voertuig breedte | 1853 mm |
| Voertuig hoogte | 1456 mm |
| Wielbasis | 2817 mm |
| Spoorbreedte voor | 1576 mm |
| Spoorbreedte achter | 1576 mm |
| Massa rijklaar | 1615 kg |
| Massa ledig voertuig | 1515 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 70 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1875 kg |
| Maximale kogeldruk | 75 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., dubb.dr. |
| Wielophanging achter | multilink |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven, 340 mm |
| Remmen achter | schijven, 290 mm |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 14-10-2011 |
| Eerste afgifte in Nederland | 14-10-2011 |
| Laatste tenaamstelling | 28-02-2018 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 235/45R18 |
|
235
45
R18
|
|
| Achterbanden | 235/45R18 |
|
235
45
R18
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (235) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (45) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R18) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 18" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten