Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: 61-BT-ZB de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van 61-BT-ZB.
Schademelding maken voor 61-BT-ZB? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 61-BT-ZB zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 61-BT-ZB. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 61-BT-ZB zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 193.343 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.179)
- - PEUGEOT(193.343)
- - RENAULT(185.717)
- - OPEL(179.916)
- - FORD(179.434)
- - TOYOTA(166.594)
- - MERCEDES-BENZ(161.798)
- - BMW(152.563)
- - AUDI(126.910)
- - VOLVO(112.097)
- - KIA(108.167)
- - CITROEN(107.768)
- - FIAT(87.971)
- - HYUNDAI(77.776)
- - SEAT(69.224)
- - SKODA(66.688)
- - NISSAN(66.101)
- - SUZUKI(64.324)
- - MAZDA(47.466)
- - MINI(44.795)
- - MITSUBISHI(33.096)
- - DACIA(18.267)
- - TESLA(18.043)
- - LAND ROVER(16.199)
- - HONDA(16.196)
- - CHEVROLET(15.470)
- - PORSCHE(14.647)
- - LYNK&CO(13.946)
- - ALFA ROMEO(13.255)
- - DAIHATSU(9.478)
- - JEEP(9.265)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.406)
- - CUPRA(6.162)
- - MG(5.775)
- - JAGUAR(5.743)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.779)
- - DODGE(3.763)
PEUGEOT BOXER 290C 2.0HDI
Algemene informatie
| Kenteken | 61-BT-ZB |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | BOXER 290C 2.0HDI |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 08-09-2005 |
| Nieuwprijs | € 26.845 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 62 kW / 84 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 19-10-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 62 kW / 84 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-10-2023 om 14:37
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-09-2022 om 15:33
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-10-2021 om 10:52
| Aandachtspunt 1 Brandstoflekkage |
| Aandachtspunt 2 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 3 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-09-2020 om 14:02
| Aandachtspunt 1 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 5 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-09-2019 om 10:43
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-09-2018 om 11:05
| Aandachtspunt 1 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-09-2017 om 14:44
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 3 Remkrachtregelaar werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Claxon werkt niet/ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-09-2016 om 09:34
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 61-BT-ZB | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 202 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 172 mm |
| Spoorbreedte achter | 172 mm |
| Massa rijklaar | 1823 kg |
| Massa ledig voertuig | 1723 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 08-09-2005 |
| Eerste afgifte in Nederland | 08-09-2005 |
| Laatste tenaamstelling | 02-10-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten