Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: 46-JKG-7 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van 46-JKG-7.
Schademelding maken voor 46-JKG-7? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 46-JKG-7 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 46-JKG-7. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 46-JKG-7 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 193.395 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.294)
- - PEUGEOT(193.395)
- - RENAULT(185.765)
- - OPEL(179.958)
- - FORD(179.487)
- - TOYOTA(166.620)
- - MERCEDES-BENZ(161.863)
- - BMW(152.627)
- - AUDI(126.950)
- - VOLVO(112.127)
- - KIA(108.187)
- - CITROEN(107.797)
- - FIAT(88.000)
- - HYUNDAI(77.802)
- - SEAT(69.246)
- - SKODA(66.695)
- - NISSAN(66.122)
- - SUZUKI(64.346)
- - MAZDA(47.475)
- - MINI(44.803)
- - MITSUBISHI(33.102)
- - DACIA(18.272)
- - TESLA(18.048)
- - LAND ROVER(16.204)
- - HONDA(16.203)
- - CHEVROLET(15.475)
- - PORSCHE(14.651)
- - LYNK&CO(13.949)
- - ALFA ROMEO(13.260)
- - DAIHATSU(9.481)
- - JEEP(9.267)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.410)
- - CUPRA(6.163)
- - MG(5.778)
- - JAGUAR(5.745)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.780)
- - DODGE(3.764)
PEUGEOT 2*****
Algemene informatie
| Kenteken | 46-JKG-7 |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 2***** |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 23-06-2009 |
| Nieuwprijs | € 13.970 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 14-01-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 55 kW / 75 PK bij 5500 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360cc |
| Verbruik stad | 9.1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4.8 l/100km |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |
| Zuinigheidslabel | C |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-12-2025 om 16:53
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-01-2025 om 14:57
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Achteruitrijlichten niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt 5 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 06-01-2025 om 16:21
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Achteruitrijlichten niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt 5 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-12-2023 om 11:11
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-12-2022 om 11:58
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-12-2021 om 11:46
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-11-2020 om 12:03
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-12-2019 om 11:09
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-12-2018 om 14:58
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-01-2018 om 09:43
| Aandachtspunt 1 Verbinding stangenstelsel stuurinrichting te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-05-2017 om 15:50
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 15-02-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 46-JKG-7 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 3 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 145 mm |
| Spoorbreedte achter | 142 mm |
| Massa rijklaar | 1027 kg |
| Massa ledig voertuig | 927 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 510 kg |
| Aanhanger geremd | 1178 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 23-06-2009 |
| Eerste afgifte in Nederland | 23-06-2009 |
| Laatste tenaamstelling | 04-11-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten