Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: 24-VBN-2 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van 24-VBN-2.
Schademelding maken voor 24-VBN-2? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 24-VBN-2 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 24-VBN-2. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 24-VBN-2 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 193.514 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.483)
- - PEUGEOT(193.514)
- - RENAULT(185.865)
- - OPEL(180.063)
- - FORD(179.592)
- - TOYOTA(166.716)
- - MERCEDES-BENZ(161.952)
- - BMW(152.734)
- - AUDI(127.024)
- - VOLVO(112.206)
- - KIA(108.249)
- - CITROEN(107.883)
- - FIAT(88.055)
- - HYUNDAI(77.834)
- - SEAT(69.287)
- - SKODA(66.729)
- - NISSAN(66.157)
- - SUZUKI(64.380)
- - MAZDA(47.507)
- - MINI(44.835)
- - MITSUBISHI(33.122)
- - DACIA(18.281)
- - TESLA(18.060)
- - HONDA(16.212)
- - LAND ROVER(16.211)
- - CHEVROLET(15.489)
- - PORSCHE(14.659)
- - LYNK&CO(13.955)
- - ALFA ROMEO(13.269)
- - DAIHATSU(9.493)
- - JEEP(9.273)
- - LEXUS(8.757)
- - SAAB(6.413)
- - CUPRA(6.171)
- - MG(5.779)
- - JAGUAR(5.747)
- - SUBARU(5.126)
- - SMART(4.602)
- - IVECO(3.781)
- - DODGE(3.766)
PEUGEOT EXPERT 230L 2.0HDI DC
Algemene informatie
| Kenteken | 24-VBN-2 |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | EXPERT 230L 2.0HDI DC |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 04-01-2007 |
| Nieuwprijs | € 33.159 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 69 kW / 94 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 11-02-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 69 kW / 94 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-01-2025 om 16:04
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-02-2024 om 16:28
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 5 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 6 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 7 Retroreflector vertoont gebrek |
| Aandachtspunt 8 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-12-2022 om 12:39
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-01-2022 om 14:13
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd op: 18-01-2021 om 16:04
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-02-2020 om 10:01
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd op: 28-01-2019 om 12:08
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-01-2018 om 14:14
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-02-2017 om 11:27
| Aandachtspunt 1 Brandstofsysteem lekt |
| Aandachtspunt 2 Kleur verplicht licht niet volgens voorschrift |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 4 Geluidssignaalinrichting |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 10-02-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 09-03-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 15 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 05-02-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 24-VBN-2 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 184 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 154 mm |
| Spoorbreedte achter | 154 mm |
| Massa rijklaar | 1573 kg |
| Massa ledig voertuig | 1473 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 736 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 04-01-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 04-01-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 08-03-2021 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten