Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: 05-GZL-6 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van 05-GZL-6.
Schademelding maken voor 05-GZL-6? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 05-GZL-6 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 05-GZL-6. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 05-GZL-6 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 193.255 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.028)
- - PEUGEOT(193.255)
- - RENAULT(185.649)
- - OPEL(179.849)
- - FORD(179.358)
- - TOYOTA(166.529)
- - MERCEDES-BENZ(161.736)
- - BMW(152.504)
- - AUDI(126.846)
- - VOLVO(112.036)
- - KIA(108.139)
- - CITROEN(107.715)
- - FIAT(87.924)
- - HYUNDAI(77.746)
- - SEAT(69.202)
- - SKODA(66.660)
- - NISSAN(66.071)
- - SUZUKI(64.296)
- - MAZDA(47.446)
- - MINI(44.772)
- - MITSUBISHI(33.080)
- - DACIA(18.264)
- - TESLA(18.037)
- - LAND ROVER(16.197)
- - HONDA(16.188)
- - CHEVROLET(15.457)
- - PORSCHE(14.634)
- - LYNK&CO(13.943)
- - ALFA ROMEO(13.246)
- - DAIHATSU(9.472)
- - JEEP(9.264)
- - LEXUS(8.750)
- - SAAB(6.403)
- - CUPRA(6.161)
- - MG(5.767)
- - JAGUAR(5.738)
- - SUBARU(5.121)
- - SMART(4.596)
- - IVECO(3.777)
- - DODGE(3.760)
PEUGEOT 207
Algemene informatie
| Kenteken | 05-GZL-6 |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 207 |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 23-10-2008 |
| Nieuwprijs | € 21.249 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 17-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560cc |
| Verbruik stad | 5.8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3.8 l/100km |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Zuinigheidslabel | B |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-11-2025 om 13:19
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-11-2024 om 14:29
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-11-2023 om 13:39
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-11-2022 om 15:03
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-11-2021 om 13:16
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-11-2020 om 15:01
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-10-2019 om 14:58
| Aandachtspunt 1 Remverschil op 1 as te groot |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-11-2018 om 14:58
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-11-2017 om 15:19
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
APK goedgekeurd op: 17-11-2016 om 16:14
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 13-05-2016 om 13:33
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Veersysteem gebroken/gescheurd/corrosie/ondeug. bev. |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 08-03-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 05-GZL-6 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 403 mm |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 254 mm |
| Spoorbreedte voor | 148 mm |
| Spoorbreedte achter | 147 mm |
| Massa rijklaar | 1316 kg |
| Massa ledig voertuig | 1216 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1150 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 23-10-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 23-10-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 18-11-2016 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten