Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PEUGEOT met kenteken: 03-VLG-8 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PEUGEOT rapport van 03-VLG-8.
Schademelding maken voor 03-VLG-8? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 03-VLG-8 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 03-VLG-8. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 03-VLG-8 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PEUGEOT.
Wij hebben 193.715 PEUGEOT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.868)
- - PEUGEOT(193.715)
- - RENAULT(186.049)
- - OPEL(180.293)
- - FORD(179.836)
- - TOYOTA(166.947)
- - MERCEDES-BENZ(162.122)
- - BMW(152.917)
- - AUDI(127.153)
- - VOLVO(112.329)
- - KIA(108.371)
- - CITROEN(107.994)
- - FIAT(88.144)
- - HYUNDAI(77.914)
- - SEAT(69.348)
- - SKODA(66.827)
- - NISSAN(66.250)
- - SUZUKI(64.449)
- - MAZDA(47.589)
- - MINI(44.890)
- - MITSUBISHI(33.175)
- - DACIA(18.307)
- - TESLA(18.073)
- - HONDA(16.230)
- - LAND ROVER(16.224)
- - CHEVROLET(15.510)
- - PORSCHE(14.675)
- - LYNK&CO(13.984)
- - ALFA ROMEO(13.281)
- - DAIHATSU(9.502)
- - JEEP(9.279)
- - LEXUS(8.762)
- - SAAB(6.430)
- - CUPRA(6.181)
- - MG(5.790)
- - JAGUAR(5.751)
- - SUBARU(5.131)
- - SMART(4.606)
- - IVECO(3.782)
- - DODGE(3.768)
PEUGEOT BOXER
Algemene informatie
| Kenteken | 03-VLG-8 |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | BOXER |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 11-12-2007 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 88 kW / 120 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 15-12-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 88 kW / 120 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK afgekeurd op: 09-01-2025 om 14:47
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 4 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 5 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 6 Roestschade bevestiging zitplaats |
| Aandachtspunt 7 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 8 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-12-2023 om 09:29
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK afgekeurd op: 13-10-2023 om 14:29
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-04-2022 om 14:28
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK afgekeurd op: 04-11-2021 om 13:51
| Aandachtspunt 1 Roestschadereparatie ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 5 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 6 Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| Aandachtspunt 7 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 8 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 9 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 10 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 11 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-09-2020 om 11:58
| Aandachtspunt 1 Achterlicht glas gerepareerd of bewerkt of verwijderd |
| Aandachtspunt 2 Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| Aandachtspunt 3 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-07-2019 om 09:28
| Aandachtspunt 1 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-07-2018 om 14:05
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Fusee(kogel) te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-08-2017 om 10:56
| Aandachtspunt 1 Bevestiging slot/scharnier deur/motorkap/kofferdeksel ondeug |
| Aandachtspunt 2 Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet goed |
| Aandachtspunt 3 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Mistlichten schakelaar ondeugdelijk |
APK gekeurd op: 25-08-2016 om 11:07
| Aandachtspunt 1 Overig draaipunt onafh. wielophanging teveel speling |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 28-01-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 28-11-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 13 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 21-10-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 13 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 01-10-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 11 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 03-VLG-8 | Ja |
|
Omschrijving Constructiefout in het hef- en borgmechanisme van de reservewiel-lier. Als gevolg hiervan wordt rese Mogelijk gevolg Losraken reservewiel. Hierdoor kan een gevaarlijke verkeerssituatie ontstaan. Herstel De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug; neemt maatregelen om het |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 8.000 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 209 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 404 mm |
| Spoorbreedte voor | 181 mm |
| Spoorbreedte achter | 179 mm |
| Massa rijklaar | 2580 kg |
| Massa ledig voertuig | 2480 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 11-12-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 11-12-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 09-01-2020 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten