Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze PACTON met kenteken: OK-25-KH de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide PACTON rapport van OK-25-KH.
Schademelding maken voor OK-25-KH? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor OK-25-KH zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met OK-25-KH. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor OK-25-KH zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze PACTON.
- - VOLKSWAGEN(364.765)
- - PEUGEOT(198.946)
- - RENAULT(190.965)
- - FORD(184.972)
- - OPEL(184.936)
- - TOYOTA(171.802)
- - MERCEDES-BENZ(166.417)
- - BMW(157.156)
- - AUDI(130.662)
- - VOLVO(115.509)
- - KIA(111.773)
- - CITROEN(110.787)
- - FIAT(90.493)
- - HYUNDAI(80.057)
- - SEAT(71.247)
- - SKODA(68.889)
- - NISSAN(68.011)
- - SUZUKI(66.288)
- - MAZDA(49.039)
- - MINI(46.156)
- - MITSUBISHI(34.092)
- - DACIA(18.810)
- - TESLA(18.416)
- - HONDA(16.726)
- - LAND ROVER(16.623)
- - CHEVROLET(15.867)
- - PORSCHE(15.038)
- - LYNK&CO(14.445)
- - ALFA ROMEO(13.608)
- - DAIHATSU(9.712)
- - JEEP(9.569)
- - LEXUS(9.024)
- - SAAB(6.587)
- - CUPRA(6.507)
- - MG(5.993)
- - JAGUAR(5.880)
- - SUBARU(5.269)
- - SMART(4.714)
- - IVECO(3.891)
- - DODGE(3.845)
PACTON T3-001
Algemene informatie
| Kenteken | OK-25-KH |
| Merk | PACTON |
| Model | T3-001 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 21-11-2008 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 12-02-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-02-2026 om 09:44
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
APK goedgekeurd op: 12-02-2025 om 15:43
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-02-2024 om 15:47
| Aandachtspunt 1 Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet) |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-11-2022 om 16:34
| Aandachtspunt 1 Roestschade onderdeel veersysteem |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-01-2022 om 15:49
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
| Aandachtspunt 5 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-01-2021 om 13:07
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-01-2020 om 13:53
| Aandachtspunt 1 Remverschil op 1 as te groot |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-11-2018 om 13:32
| Aandachtspunt 1 Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-12-2017 om 09:25
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting ondeugdelijk (bevestigd) |
| Aandachtspunt 4 Koppelingspen te veel gesleten |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-12-2016 om 14:07
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Werking parkeerrem/vastzetinrichting onvoldoende |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 4 Plaatsing licht/retroreflector niet vlgs voorschrift |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 27-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken OK-25-KH | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 1389 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 9 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | - |
| Massa ledig voertuig | 6600 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 21-11-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 21-11-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 07-05-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten