Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze OPEL met kenteken: KH-802-H de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide OPEL rapport van KH-802-H.
Schademelding maken voor KH-802-H? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor KH-802-H zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met KH-802-H. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor KH-802-H zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze OPEL.
Wij hebben 183.276 OPEL meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.228)
- - PEUGEOT(197.083)
- - RENAULT(189.237)
- - OPEL(183.276)
- - FORD(183.244)
- - TOYOTA(170.050)
- - MERCEDES-BENZ(164.920)
- - BMW(155.600)
- - AUDI(129.441)
- - VOLVO(114.404)
- - KIA(110.563)
- - CITROEN(109.836)
- - FIAT(89.700)
- - HYUNDAI(79.376)
- - SEAT(70.591)
- - SKODA(68.196)
- - NISSAN(67.365)
- - SUZUKI(65.604)
- - MAZDA(48.554)
- - MINI(45.698)
- - MITSUBISHI(33.780)
- - DACIA(18.641)
- - TESLA(18.292)
- - HONDA(16.546)
- - LAND ROVER(16.474)
- - CHEVROLET(15.741)
- - PORSCHE(14.898)
- - LYNK&CO(14.268)
- - ALFA ROMEO(13.484)
- - DAIHATSU(9.646)
- - JEEP(9.469)
- - LEXUS(8.928)
- - SAAB(6.527)
- - CUPRA(6.398)
- - MG(5.908)
- - JAGUAR(5.830)
- - SUBARU(5.216)
- - SMART(4.674)
- - IVECO(3.862)
- - DODGE(3.819)
OPEL CORSA-C
Algemene informatie
| Kenteken | KH-802-H |
| Merk | OPEL |
| Model | CORSA-C |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 11-08-2003 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 43 kW / 59 PK |
| 0-100km/h | 17,0 seconden |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 25-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 43 kW / 59 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 973cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-09-2025 om 10:25
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-09-2024 om 16:45
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Band vertoont uitstulping(en) |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-09-2023 om 15:36
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 6 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 22-09-2022 om 12:06
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-09-2021 om 16:29
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 10-09-2021 om 11:48
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-09-2020 om 10:56
| Aandachtspunt 1 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-09-2019 om 14:23
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 4 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-09-2018 om 09:13
| Aandachtspunt 1 Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los |
| Aandachtspunt 2 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-09-2017 om 14:14
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-09-2016 om 14:00
| Aandachtspunt 1 Stofhoes van de aandrijfas dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Remkabel driewielig voertuig gerafeld/niet gangbaar |
| Aandachtspunt 3 Kleur verplicht licht niet volgens voorschrift |
| Aandachtspunt 4 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 5 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 17-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 17 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken KH-802-H | Nee |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van OPEL CORSA-C modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 4.606 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 141 mm |
| Spoorbreedte achter | 140 mm |
| Massa rijklaar | 980 kg |
| Massa ledig voertuig | 880 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 700 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 11-08-2003 |
| Eerste afgifte in Nederland | 02-09-2016 |
| Laatste tenaamstelling | 21-12-2018 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten