Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze OPEL met kenteken: 80-XHK-7 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide OPEL rapport van 80-XHK-7.
Schademelding maken voor 80-XHK-7? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 80-XHK-7 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 80-XHK-7. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 80-XHK-7 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze OPEL.
Wij hebben 183.542 OPEL meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.767)
- - PEUGEOT(197.320)
- - RENAULT(189.471)
- - OPEL(183.542)
- - FORD(183.474)
- - TOYOTA(170.283)
- - MERCEDES-BENZ(165.120)
- - BMW(155.801)
- - AUDI(129.600)
- - VOLVO(114.566)
- - KIA(110.749)
- - CITROEN(109.975)
- - FIAT(89.833)
- - HYUNDAI(79.476)
- - SEAT(70.675)
- - SKODA(68.299)
- - NISSAN(67.467)
- - SUZUKI(65.679)
- - MAZDA(48.616)
- - MINI(45.770)
- - MITSUBISHI(33.815)
- - DACIA(18.660)
- - TESLA(18.308)
- - HONDA(16.568)
- - LAND ROVER(16.494)
- - CHEVROLET(15.760)
- - PORSCHE(14.918)
- - LYNK&CO(14.293)
- - ALFA ROMEO(13.500)
- - DAIHATSU(9.655)
- - JEEP(9.488)
- - LEXUS(8.936)
- - SAAB(6.535)
- - CUPRA(6.408)
- - MG(5.917)
- - JAGUAR(5.842)
- - SUBARU(5.224)
- - SMART(4.682)
- - IVECO(3.868)
- - DODGE(3.821)
OPEL VIVARO
Melding
Algemene informatie
| Kenteken | 80-XHK-7 |
| Merk | OPEL |
| Model | VIVARO |
| Kleur | Wit |
| Bouwjaar | 26-06-2012 |
| Nieuwprijs | € 47.733 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| 0-100km/h | 19,0 seconden |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Transmissie | 6 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 24-01-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 66 kW / 90 PK bij 3500 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995cc |
| Verbruik stad | 9.3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.7 l/100km |
| CO2-uitstoot | 202 g/km |
| Zuinigheidslabel | E |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 06-01-2023 om 11:45
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK afgekeurd op: 03-01-2023 om 11:48
| Aandachtspunt 1 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-01-2022 om 11:30
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK afgekeurd op: 21-01-2022 om 10:02
| Aandachtspunt 1 Emissiebestrijdingssysteem niet compleet |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd op: 26-04-2019 om 14:02
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd op: 20-06-2018 om 14:04
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd op: 08-06-2017 om 16:35
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 80-XHK-7 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 162 mm |
| Spoorbreedte achter | 163 mm |
| Massa rijklaar | 1999 kg |
| Massa ledig voertuig | 1899 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 26-06-2012 |
| Eerste afgifte in Nederland | 26-06-2012 |
| Laatste tenaamstelling | 21-02-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten