Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze NISSAN met kenteken: VZ-300-B de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide NISSAN rapport van VZ-300-B.
Schademelding maken voor VZ-300-B? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor VZ-300-B zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met VZ-300-B. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor VZ-300-B zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze NISSAN.
Wij hebben 64.148 NISSAN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.876)
- - PEUGEOT(187.733)
- - RENAULT(180.347)
- - OPEL(174.744)
- - FORD(173.708)
- - TOYOTA(160.854)
- - MERCEDES-BENZ(157.200)
- - BMW(148.061)
- - AUDI(122.976)
- - VOLVO(108.505)
- - CITROEN(104.761)
- - KIA(104.255)
- - FIAT(85.414)
- - HYUNDAI(75.418)
- - SEAT(67.149)
- - SKODA(64.541)
- - NISSAN(64.148)
- - SUZUKI(62.337)
- - MAZDA(45.789)
- - MINI(43.445)
- - MITSUBISHI(32.123)
- - DACIA(17.680)
- - TESLA(17.595)
- - HONDA(15.710)
- - LAND ROVER(15.705)
- - CHEVROLET(15.097)
- - PORSCHE(14.222)
- - LYNK&CO(13.518)
- - ALFA ROMEO(12.872)
- - DAIHATSU(9.246)
- - JEEP(8.975)
- - LEXUS(8.479)
- - SAAB(6.204)
- - CUPRA(5.797)
- - JAGUAR(5.612)
- - MG(5.554)
- - SUBARU(4.959)
- - SMART(4.484)
- - DODGE(3.678)
- - IVECO(3.665)
NISSAN PATHFINDER
Algemene informatie
| Kenteken | VZ-300-B |
| Merk | NISSAN |
| Model | NISSAN PATHFINDER |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 29-06-2005 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 128 kW / 174 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 14-07-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 128 kW / 174 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2488cc |
| Verbruik stad | 13.2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8.3 l/100km |
| CO2-uitstoot | 267 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 03-04-2025 om 08:57
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK afgekeurd op: 05-03-2025 om 09:41
| Aandachtspunt 1 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel brandstofsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 6 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK afgekeurd op: 10-07-2024 om 16:11
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel brandstofsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK afgekeurd op: 10-07-2024 om 12:16
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel brandstofsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 5 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-07-2023 om 16:27
| Aandachtspunt 1 Roestschade subframe |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-06-2022 om 13:04
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-06-2021 om 13:44
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 4 Mistlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-06-2020 om 13:40
| Aandachtspunt 1 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-05-2019 om 16:00
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd op: 11-06-2018 om 11:29
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 08-06-2017 om 15:49
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 10-05-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 08-07-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 07-07-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken VZ-300-B | Ja |
|
Omschrijving De bedrading van de elektrisch bedienbare stoel is niet juist gemonteerd. Hierdoor kan de bedrading Mogelijk gevolg Beschadiging van de bedrading. Hierdoor kan de bediening van de stoel uitvallen, of de stoel kan zon Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 104.907 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 187 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 157 mm |
| Spoorbreedte achter | 157 mm |
| Massa rijklaar | 2288 kg |
| Massa ledig voertuig | 2188 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 29-06-2005 |
| Eerste afgifte in Nederland | 29-06-2005 |
| Laatste tenaamstelling | 27-02-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten