Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze NISSAN met kenteken: LV-BX-93 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide NISSAN rapport van LV-BX-93.
Schademelding maken voor LV-BX-93? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor LV-BX-93 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met LV-BX-93. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor LV-BX-93 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze NISSAN.
Wij hebben 67.935 NISSAN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(364.383)
- - PEUGEOT(198.775)
- - RENAULT(190.780)
- - FORD(184.790)
- - OPEL(184.750)
- - TOYOTA(171.588)
- - MERCEDES-BENZ(166.239)
- - BMW(156.962)
- - AUDI(130.536)
- - VOLVO(115.385)
- - KIA(111.677)
- - CITROEN(110.686)
- - FIAT(90.411)
- - HYUNDAI(79.967)
- - SEAT(71.193)
- - SKODA(68.810)
- - NISSAN(67.935)
- - SUZUKI(66.210)
- - MAZDA(48.974)
- - MINI(46.104)
- - MITSUBISHI(34.045)
- - DACIA(18.795)
- - TESLA(18.395)
- - HONDA(16.711)
- - LAND ROVER(16.608)
- - CHEVROLET(15.858)
- - PORSCHE(15.023)
- - LYNK&CO(14.417)
- - ALFA ROMEO(13.590)
- - DAIHATSU(9.709)
- - JEEP(9.556)
- - LEXUS(9.017)
- - SAAB(6.582)
- - CUPRA(6.493)
- - MG(5.980)
- - JAGUAR(5.876)
- - SUBARU(5.262)
- - SMART(4.714)
- - IVECO(3.888)
- - DODGE(3.841)
NISSAN SUNNY 1.4E 5HB E2
Algemene informatie
| Kenteken | LV-BX-93 |
| Merk | NISSAN |
| Model | SUNNY 1.4E 5HB E2 |
| Kleur | Rood |
| Bouwjaar | 11-08-1995 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 64 kW / 87 PK |
| 0-100km/h | 12,5 seconden |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 26-06-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 64 kW / 87 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1392cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 05-05-2026 om 11:28
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-05-2025 om 11:12
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 4 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht niet volgens voorschriften |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-05-2024 om 11:47
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-06-2023 om 16:57
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 23-06-2022 om 13:21
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-06-2021 om 11:53
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht niet volgens voorschriften |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-06-2020 om 11:53
| Aandachtspunt 1 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-07-2019 om 16:49
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-08-2018 om 16:56
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-08-2017 om 12:23
| Aandachtspunt 1 Band vertoont uitstulping(en) |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK gekeurd op: 30-08-2016 om 16:47
| Aandachtspunt 1 Band met onvoldoende spanning |
| Aandachtspunt 2 Trommel-/schijfrem draait niet/onvoldoende vrij |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 26-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken LV-BX-93 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 144 mm |
| Spoorbreedte achter | 143 mm |
| Massa rijklaar | 1140 kg |
| Massa ledig voertuig | 1040 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 11-08-1995 |
| Eerste afgifte in Nederland | 11-08-1995 |
| Laatste tenaamstelling | 15-10-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten