Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze NISSAN met kenteken: 66-BH-VP de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide NISSAN rapport van 66-BH-VP.
Schademelding maken voor 66-BH-VP? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 66-BH-VP zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 66-BH-VP. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 66-BH-VP zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze NISSAN.
Wij hebben 66.325 NISSAN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.379)
- - PEUGEOT(193.969)
- - RENAULT(186.294)
- - OPEL(180.532)
- - FORD(180.091)
- - TOYOTA(167.161)
- - MERCEDES-BENZ(162.350)
- - BMW(153.141)
- - AUDI(127.340)
- - VOLVO(112.526)
- - KIA(108.534)
- - CITROEN(108.107)
- - FIAT(88.262)
- - HYUNDAI(78.027)
- - SEAT(69.440)
- - SKODA(66.948)
- - NISSAN(66.325)
- - SUZUKI(64.536)
- - MAZDA(47.643)
- - MINI(44.949)
- - MITSUBISHI(33.212)
- - DACIA(18.342)
- - TESLA(18.094)
- - HONDA(16.249)
- - LAND ROVER(16.240)
- - CHEVROLET(15.522)
- - PORSCHE(14.696)
- - LYNK&CO(13.999)
- - ALFA ROMEO(13.294)
- - DAIHATSU(9.515)
- - JEEP(9.288)
- - LEXUS(8.769)
- - SAAB(6.434)
- - CUPRA(6.203)
- - MG(5.795)
- - JAGUAR(5.761)
- - SUBARU(5.139)
- - SMART(4.613)
- - IVECO(3.789)
- - DODGE(3.772)
NISSAN X-TRAIL 2.2 CDI VAN
Algemene informatie
| Kenteken | 66-BH-VP |
| Merk | NISSAN |
| Model | X-TRAIL 2.2 CDI VAN |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 28-04-2003 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 84 kW / 114 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 28-04-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 84 kW / 114 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2184cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-03-2023 om 10:43
| Aandachtspunt 1 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-03-2022 om 15:30
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 3 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 4 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-04-2021 om 09:37
| Aandachtspunt 1 Deur niet op normale wijze te openen |
APK goedgekeurd op: 01-04-2020 om 14:49
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-04-2019 om 10:30
| Aandachtspunt 1 Wiellager te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-04-2018 om 12:29
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
APK goedgekeurd op: 14-03-2017 om 13:47
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 20-04-2016 om 09:40
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 20-02-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 66-BH-VP | Ja |
|
Omschrijving Bij het activeren van de voorste passagiersairbags kan ten gevolge van een te hoge druk van het opbl Mogelijk gevolg Wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd en raakt de behuizing los, dan zal de airbag Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug; neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 404.361 |
|
Omschrijving Bij het activeren van de passagiersairbag kan in het ontstekingsmechanisme een te hoge druk ontstaan Mogelijk gevolg Indien de behuizing van het ontstekingsmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzitte Herstel De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkde |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 189.739 |
|
Omschrijving Er kan corrosie optreden in het opblaasmechanisme van de passagiersairbag. Als gevolg daarvan kan er Mogelijk gevolg De behuizing van het opblaasmechanisme kan scheuren. Daarbij kunnen metalen fragmenten losraken en w Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 582.131 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 177 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 153 mm |
| Spoorbreedte achter | 153 mm |
| Massa rijklaar | 1635 kg |
| Massa ledig voertuig | 1535 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 28-04-2003 |
| Eerste afgifte in Nederland | 28-04-2003 |
| Laatste tenaamstelling | 28-04-2003 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten