Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze NISSAN met kenteken: 30-VJX-2 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide NISSAN rapport van 30-VJX-2.
Schademelding maken voor 30-VJX-2? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 30-VJX-2 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 30-VJX-2. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 30-VJX-2 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze NISSAN.
Wij hebben 66.101 NISSAN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.179)
- - PEUGEOT(193.343)
- - RENAULT(185.717)
- - OPEL(179.916)
- - FORD(179.434)
- - TOYOTA(166.594)
- - MERCEDES-BENZ(161.798)
- - BMW(152.563)
- - AUDI(126.910)
- - VOLVO(112.097)
- - KIA(108.167)
- - CITROEN(107.768)
- - FIAT(87.971)
- - HYUNDAI(77.776)
- - SEAT(69.224)
- - SKODA(66.688)
- - NISSAN(66.101)
- - SUZUKI(64.324)
- - MAZDA(47.466)
- - MINI(44.795)
- - MITSUBISHI(33.096)
- - DACIA(18.267)
- - TESLA(18.043)
- - LAND ROVER(16.199)
- - HONDA(16.196)
- - CHEVROLET(15.470)
- - PORSCHE(14.647)
- - LYNK&CO(13.946)
- - ALFA ROMEO(13.255)
- - DAIHATSU(9.478)
- - JEEP(9.265)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.406)
- - CUPRA(6.162)
- - MG(5.775)
- - JAGUAR(5.743)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.779)
- - DODGE(3.763)
NISSAN CABSTAR
Algemene informatie
| Kenteken | 30-VJX-2 |
| Merk | NISSAN |
| Model | CABSTAR |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 18-09-2007 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 96 kW / 131 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 28-12-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 96 kW / 131 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2488cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-12-2023 om 09:36
| Aandachtspunt 1 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 28-12-2022 om 16:24
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-09-2022 om 14:43
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-09-2021 om 13:39
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzers ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Claxon werkt niet/ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-09-2020 om 10:54
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-09-2019 om 11:54
| Aandachtspunt 1 Richtingaanwijzers ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-08-2018 om 14:47
| Aandachtspunt 1 Rempedaal niet stroef |
| Aandachtspunt 2 Roestschade bevestiging bestuurderszitplaats |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-09-2017 om 16:02
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-09-2016 om 11:30
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 22-06-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 30-VJX-2 | Ja |
|
Omschrijving De aansluiting van de ontluchtingspomp van het brandstofsysteem kan scheuren. Als gevolg hiervan kan Mogelijk gevolg Brandstoflekkage. Tevens bestaat de mogelijkheid dat de motor slecht aanslaat. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 77.477 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 210 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 340 mm |
| Spoorbreedte voor | 157 mm |
| Spoorbreedte achter | 139 mm |
| Massa rijklaar | 2470 kg |
| Massa ledig voertuig | 2370 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 18-09-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 18-09-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 04-06-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten