Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze NISSAN met kenteken: 14-VBF-7 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide NISSAN rapport van 14-VBF-7.
Schademelding maken voor 14-VBF-7? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 14-VBF-7 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 14-VBF-7. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 14-VBF-7 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze NISSAN.
Wij hebben 66.325 NISSAN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.379)
- - PEUGEOT(193.969)
- - RENAULT(186.294)
- - OPEL(180.532)
- - FORD(180.091)
- - TOYOTA(167.161)
- - MERCEDES-BENZ(162.350)
- - BMW(153.141)
- - AUDI(127.340)
- - VOLVO(112.526)
- - KIA(108.534)
- - CITROEN(108.107)
- - FIAT(88.262)
- - HYUNDAI(78.027)
- - SEAT(69.440)
- - SKODA(66.948)
- - NISSAN(66.325)
- - SUZUKI(64.536)
- - MAZDA(47.643)
- - MINI(44.949)
- - MITSUBISHI(33.212)
- - DACIA(18.342)
- - TESLA(18.094)
- - HONDA(16.249)
- - LAND ROVER(16.240)
- - CHEVROLET(15.522)
- - PORSCHE(14.696)
- - LYNK&CO(13.999)
- - ALFA ROMEO(13.294)
- - DAIHATSU(9.515)
- - JEEP(9.288)
- - LEXUS(8.769)
- - SAAB(6.434)
- - CUPRA(6.203)
- - MG(5.795)
- - JAGUAR(5.761)
- - SUBARU(5.139)
- - SMART(4.613)
- - IVECO(3.789)
- - DODGE(3.772)
NISSAN KUBISTAR 1.6 16V AUT. E4
Algemene informatie
| Kenteken | 14-VBF-7 |
| Merk | NISSAN |
| Model | KUBISTAR 1.6 16V AUT. E4 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 27-10-2006 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 70 kW / 95 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 08-01-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 70 kW / 95 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-01-2024 om 14:14
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-01-2023 om 16:10
| Aandachtspunt 1 Brandstofleidingen gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 5 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-01-2022 om 15:37
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 7 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 8 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-01-2021 om 11:22
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 4 Remlichten (alle) werken niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-12-2019 om 12:11
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-12-2018 om 14:35
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd op: 08-01-2018 om 14:55
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-11-2016 om 15:01
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Band karkas zichtbaar of vertoont uitstulping |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurhuis/-kogel dicht niet af |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 20-02-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 2 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 14-VBF-7 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 167 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 141 mm |
| Spoorbreedte achter | 143 mm |
| Massa rijklaar | 1170 kg |
| Massa ledig voertuig | 1070 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 535 kg |
| Aanhanger geremd | 880 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 27-10-2006 |
| Eerste afgifte in Nederland | 27-10-2006 |
| Laatste tenaamstelling | 17-02-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten