Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MITSUBISHI met kenteken: ZG-37-BK de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MITSUBISHI rapport van ZG-37-BK.
Schademelding maken voor ZG-37-BK? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor ZG-37-BK zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met ZG-37-BK. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor ZG-37-BK zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MITSUBISHI.
Wij hebben 32.123 MITSUBISHI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.876)
- - PEUGEOT(187.733)
- - RENAULT(180.347)
- - OPEL(174.744)
- - FORD(173.708)
- - TOYOTA(160.854)
- - MERCEDES-BENZ(157.200)
- - BMW(148.061)
- - AUDI(122.976)
- - VOLVO(108.505)
- - CITROEN(104.761)
- - KIA(104.255)
- - FIAT(85.414)
- - HYUNDAI(75.418)
- - SEAT(67.149)
- - SKODA(64.541)
- - NISSAN(64.148)
- - SUZUKI(62.337)
- - MAZDA(45.789)
- - MINI(43.445)
- - MITSUBISHI(32.123)
- - DACIA(17.680)
- - TESLA(17.595)
- - HONDA(15.710)
- - LAND ROVER(15.705)
- - CHEVROLET(15.097)
- - PORSCHE(14.222)
- - LYNK&CO(13.518)
- - ALFA ROMEO(12.872)
- - DAIHATSU(9.246)
- - JEEP(8.975)
- - LEXUS(8.479)
- - SAAB(6.204)
- - CUPRA(5.797)
- - JAGUAR(5.612)
- - MG(5.554)
- - SUBARU(4.959)
- - SMART(4.484)
- - DODGE(3.678)
- - IVECO(3.665)
MITSUBISHI L 300 KAMPERAUTO
Algemene informatie
| Kenteken | ZG-37-BK |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | L 300 KAMPERAUTO |
| Kleur | Wit |
| Bouwjaar | 20-04-1982 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 06-05-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-05-2024 om 13:54
| Aandachtspunt 1 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-05-2022 om 15:56
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaat afgeschermd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 24-04-2020 om 12:10
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-04-2018 om 11:17
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 5 Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Claxon werkt niet/ontbreekt |
APK gekeurd op: 13-04-2016 om 11:51
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Werking bedrijfsrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 3 Afstelling dimlicht |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken ZG-37-BK | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 1660 kg |
| Massa ledig voertuig | 1560 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 20-04-1982 |
| Eerste afgifte in Nederland | 20-04-1982 |
| Laatste tenaamstelling | 11-04-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten