Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MITSUBISHI met kenteken: LH-34-RP de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MITSUBISHI rapport van LH-34-RP.
Schademelding maken voor LH-34-RP? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor LH-34-RP zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met LH-34-RP. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor LH-34-RP zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MITSUBISHI.
Wij hebben 32.163 MITSUBISHI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(344.321)
- - PEUGEOT(187.990)
- - RENAULT(180.602)
- - OPEL(174.995)
- - FORD(173.990)
- - TOYOTA(161.095)
- - MERCEDES-BENZ(157.443)
- - BMW(148.264)
- - AUDI(123.150)
- - VOLVO(108.699)
- - CITROEN(104.895)
- - KIA(104.456)
- - FIAT(85.531)
- - HYUNDAI(75.545)
- - SEAT(67.248)
- - SKODA(64.634)
- - NISSAN(64.244)
- - SUZUKI(62.413)
- - MAZDA(45.862)
- - MINI(43.501)
- - MITSUBISHI(32.163)
- - DACIA(17.711)
- - TESLA(17.610)
- - LAND ROVER(15.741)
- - HONDA(15.738)
- - CHEVROLET(15.116)
- - PORSCHE(14.232)
- - LYNK&CO(13.544)
- - ALFA ROMEO(12.886)
- - DAIHATSU(9.252)
- - JEEP(8.998)
- - LEXUS(8.492)
- - SAAB(6.208)
- - CUPRA(5.810)
- - JAGUAR(5.621)
- - MG(5.562)
- - SUBARU(4.966)
- - SMART(4.487)
- - DODGE(3.681)
- - IVECO(3.677)
MITSUBISHI L 300 KAMPEERAUTO
Algemene informatie
| Kenteken | LH-34-RP |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | L 300 KAMPEERAUTO |
| Kleur | Wit |
| Bouwjaar | 30-07-1984 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-09-2022 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 01-09-2020 om 14:20
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 09-08-2018 om 09:47
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 10-08-2016 om 16:24
| Aandachtspunt 1 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Band karkas zichtbaar of vertoont uitstulping |
| Aandachtspunt 5 Stofhoes stuurhuis/-kogel dicht niet af |
| Aandachtspunt 6 Verbinding stuurinrichting teveel speling |
| Aandachtspunt 7 Remslang misvormd/schuurt/beschadigd |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken LH-34-RP | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 1660 kg |
| Massa ledig voertuig | 1560 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 30-07-1984 |
| Eerste afgifte in Nederland | 30-07-1984 |
| Laatste tenaamstelling | 02-09-2018 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten