Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MITSUBISHI met kenteken: 9-VXN-42 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MITSUBISHI rapport van 9-VXN-42.
Schademelding maken voor 9-VXN-42? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 9-VXN-42 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 9-VXN-42. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 9-VXN-42 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MITSUBISHI.
Wij hebben 33.585 MITSUBISHI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.225)
- - PEUGEOT(196.049)
- - RENAULT(188.215)
- - OPEL(182.355)
- - FORD(182.204)
- - TOYOTA(169.107)
- - MERCEDES-BENZ(164.109)
- - BMW(154.712)
- - AUDI(128.702)
- - VOLVO(113.733)
- - KIA(109.808)
- - CITROEN(109.272)
- - FIAT(89.218)
- - HYUNDAI(78.950)
- - SEAT(70.183)
- - SKODA(67.769)
- - NISSAN(66.983)
- - SUZUKI(65.236)
- - MAZDA(48.242)
- - MINI(45.443)
- - MITSUBISHI(33.585)
- - DACIA(18.552)
- - TESLA(18.231)
- - HONDA(16.447)
- - LAND ROVER(16.391)
- - CHEVROLET(15.659)
- - PORSCHE(14.833)
- - LYNK&CO(14.200)
- - ALFA ROMEO(13.427)
- - DAIHATSU(9.597)
- - JEEP(9.408)
- - LEXUS(8.874)
- - SAAB(6.497)
- - CUPRA(6.332)
- - MG(5.871)
- - JAGUAR(5.801)
- - SUBARU(5.191)
- - SMART(4.653)
- - IVECO(3.843)
- - DODGE(3.803)
MITSUBISHI CANTER 6C15 / 3.5
Melding
Algemene informatie
| Kenteken | 9-VXN-42 |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | CANTER 6C15 / 3.5 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 24-07-2012 |
| Nieuwprijs | € 49.492 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 107 kW / 146 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 17-04-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 107 kW / 146 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2998cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | 344 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-03-2025 om 14:03
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Koppelingskogel te veel gesleten |
| Aandachtspunt 4 Breedtemarkering ontbreekt of voldoet niet aan de eisen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-04-2024 om 08:59
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Breedtemarkering ontbreekt of voldoet niet aan de eisen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-07-2023 om 10:50
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 15-07-2022 om 14:47
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-06-2021 om 16:19
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-07-2020 om 14:22
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-07-2019 om 09:33
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-07-2018 om 16:49
| Aandachtspunt 1 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-07-2017 om 09:59
| Aandachtspunt 1 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK gekeurd op: 31-05-2016 om 13:24
| Aandachtspunt 1 Band met onvoldoende draagvermogen (load-index) |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 11-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 9-VXN-42 | Ja |
|
Omschrijving Een brandstofretourleiding kan losraken door de chemische inwerking vanuit een connector. Mogelijk gevolg Brandstoflekkage ter plaatse van de connector. Herstel De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug; neemt maatregelen om het |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 11.670 |
|
Omschrijving Het materiaal van de brandstofretourleiding is onvoldoende bestand tegen chemicaliën, verf, zeep en Mogelijk gevolg Brandstoflekkage Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 19.699 |
|
Omschrijving Door zonnestralen kunnen scheuren in de flens van de brandstofpomp veroorzaakt worden. Mogelijk gevolg Door scheurvorming kan brandstoflekkage ontstaan. Regenwater kan via de scheuren in de tank terechtk Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 19.076 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 218 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 167 mm |
| Spoorbreedte achter | 156 mm |
| Massa rijklaar | 3220 kg |
| Massa ledig voertuig | 3120 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 24-07-2012 |
| Eerste afgifte in Nederland | 24-07-2012 |
| Laatste tenaamstelling | 25-07-2012 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten