Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MITSUBISHI met kenteken: 67-FJ-RG de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MITSUBISHI rapport van 67-FJ-RG.
Schademelding maken voor 67-FJ-RG? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 67-FJ-RG zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 67-FJ-RG. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 67-FJ-RG zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MITSUBISHI.
Wij hebben 33.565 MITSUBISHI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.023)
- - PEUGEOT(195.913)
- - RENAULT(188.066)
- - OPEL(182.241)
- - FORD(182.059)
- - TOYOTA(168.976)
- - MERCEDES-BENZ(164.021)
- - BMW(154.634)
- - AUDI(128.633)
- - VOLVO(113.678)
- - KIA(109.752)
- - CITROEN(109.202)
- - FIAT(89.165)
- - HYUNDAI(78.909)
- - SEAT(70.145)
- - SKODA(67.718)
- - NISSAN(66.951)
- - SUZUKI(65.198)
- - MAZDA(48.212)
- - MINI(45.411)
- - MITSUBISHI(33.565)
- - DACIA(18.545)
- - TESLA(18.225)
- - HONDA(16.432)
- - LAND ROVER(16.385)
- - CHEVROLET(15.649)
- - PORSCHE(14.821)
- - LYNK&CO(14.191)
- - ALFA ROMEO(13.421)
- - DAIHATSU(9.594)
- - JEEP(9.402)
- - LEXUS(8.868)
- - SAAB(6.495)
- - CUPRA(6.324)
- - MG(5.870)
- - JAGUAR(5.798)
- - SUBARU(5.188)
- - SMART(4.649)
- - IVECO(3.836)
- - DODGE(3.800)
MITSUBISHI SPACE RUNNER
Algemene informatie
| Kenteken | 67-FJ-RG |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | SPACE RUNNER |
| Kleur | Blauw |
| Bouwjaar | 31-03-2000 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 100 kW / 136 PK |
| 0-100km/h | 11,0 seconden |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 23-06-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 100 kW / 136 PK bij 6000 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997cc |
| Verbruik stad | 12.3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7.6 l/100km |
| CO2-uitstoot | 223 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 17-06-2025 om 09:19
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-06-2024 om 16:10
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Onvoldoende remvloeistof in reservoir |
| Aandachtspunt 3 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-06-2023 om 13:29
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Lambdawaarde wijkt af |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 6 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 7 Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 8 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK goedgekeurd op: 23-06-2022 om 12:08
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-06-2021 om 15:54
| Aandachtspunt 1 Roestschade hulpbalk |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Deur niet op normale wijze te openen |
APK goedgekeurd op: 17-06-2020 om 16:23
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 29-05-2019 om 10:03
| Aandachtspunt 1 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-06-2018 om 11:17
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-06-2017 om 14:55
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Deur niet op normale wijze te openen |
APK gekeurd op: 15-06-2016 om 09:20
| Aandachtspunt 1 Band met onvoldoende spanning |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 10-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 24-04-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 11 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 67-FJ-RG | Ja |
|
Omschrijving Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan, als gevolg van de hoge druk, een deel van het opblaasmechanisme losraken. Mogelijk gevolg Indien de voorste passagiersairbag bij een frontale aanrijding wordt geactiveerd, dan biedt deze mogelijk niet de juiste bescherming. Herstel Voertuigeigenaren worden verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Bij de betrokken voertuigen zal de bestuurderssairbag ontsteker worden vervangen. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 238.843 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 146 mm |
| Spoorbreedte achter | 147 mm |
| Massa rijklaar | 1435 kg |
| Massa ledig voertuig | 1335 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 570 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 31-03-2000 |
| Eerste afgifte in Nederland | 31-03-2000 |
| Laatste tenaamstelling | 03-04-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten