Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MITSUBISHI met kenteken: 54-VLF-3 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MITSUBISHI rapport van 54-VLF-3.
Schademelding maken voor 54-VLF-3? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 54-VLF-3 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 54-VLF-3. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 54-VLF-3 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MITSUBISHI.
Wij hebben 33.815 MITSUBISHI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.767)
- - PEUGEOT(197.320)
- - RENAULT(189.471)
- - OPEL(183.542)
- - FORD(183.474)
- - TOYOTA(170.283)
- - MERCEDES-BENZ(165.120)
- - BMW(155.801)
- - AUDI(129.600)
- - VOLVO(114.566)
- - KIA(110.749)
- - CITROEN(109.975)
- - FIAT(89.833)
- - HYUNDAI(79.476)
- - SEAT(70.675)
- - SKODA(68.299)
- - NISSAN(67.467)
- - SUZUKI(65.679)
- - MAZDA(48.616)
- - MINI(45.770)
- - MITSUBISHI(33.815)
- - DACIA(18.660)
- - TESLA(18.308)
- - HONDA(16.568)
- - LAND ROVER(16.494)
- - CHEVROLET(15.760)
- - PORSCHE(14.918)
- - LYNK&CO(14.293)
- - ALFA ROMEO(13.500)
- - DAIHATSU(9.655)
- - JEEP(9.488)
- - LEXUS(8.936)
- - SAAB(6.535)
- - CUPRA(6.408)
- - MG(5.917)
- - JAGUAR(5.842)
- - SUBARU(5.224)
- - SMART(4.682)
- - IVECO(3.868)
- - DODGE(3.821)
MITSUBISHI CANTER 3C13
Algemene informatie
| Kenteken | 54-VLF-3 |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | CANTER 3C13 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 10-12-2007 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 92 kW / 125 PK |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 22-02-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 92 kW / 125 PK bij 3200 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2977cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-01-2026 om 14:50
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-01-2025 om 14:46
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-01-2024 om 16:25
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 22-02-2023 om 13:56
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-01-2022 om 13:17
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-02-2021 om 14:38
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-01-2020 om 09:58
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-01-2019 om 14:24
| Aandachtspunt 1 Gezichtsveldverbeterende voorziening werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-12-2017 om 15:14
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-12-2016 om 14:06
| Aandachtspunt 1 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 18-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 54-VLF-3 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 200 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 164 mm |
| Spoorbreedte achter | 150 mm |
| Massa rijklaar | 2670 kg |
| Massa ledig voertuig | 2570 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 10-12-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 10-12-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 25-01-2010 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten