Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MITSUBISHI met kenteken: 42-VNK-8 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MITSUBISHI rapport van 42-VNK-8.
Schademelding maken voor 42-VNK-8? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 42-VNK-8 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 42-VNK-8. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 42-VNK-8 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MITSUBISHI.
Wij hebben 33.685 MITSUBISHI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.262)
- - PEUGEOT(196.565)
- - RENAULT(188.752)
- - OPEL(182.795)
- - FORD(182.720)
- - TOYOTA(169.546)
- - MERCEDES-BENZ(164.503)
- - BMW(155.199)
- - AUDI(129.060)
- - VOLVO(114.043)
- - KIA(110.216)
- - CITROEN(109.542)
- - FIAT(89.455)
- - HYUNDAI(79.134)
- - SEAT(70.374)
- - SKODA(68.000)
- - NISSAN(67.174)
- - SUZUKI(65.427)
- - MAZDA(48.393)
- - MINI(45.577)
- - MITSUBISHI(33.685)
- - DACIA(18.599)
- - TESLA(18.267)
- - HONDA(16.495)
- - LAND ROVER(16.438)
- - CHEVROLET(15.697)
- - PORSCHE(14.871)
- - LYNK&CO(14.241)
- - ALFA ROMEO(13.457)
- - DAIHATSU(9.611)
- - JEEP(9.438)
- - LEXUS(8.899)
- - SAAB(6.510)
- - CUPRA(6.368)
- - MG(5.890)
- - JAGUAR(5.815)
- - SUBARU(5.204)
- - SMART(4.661)
- - IVECO(3.854)
- - DODGE(3.813)
MITSUBISHI DOUBLE CAB 4WD VAN INTENSE L200
Algemene informatie
| Kenteken | 42-VNK-8 |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | DOUBLE CAB 4WD VAN INTENSE L200 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 12-02-2008 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 100 kW / 136 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 13-12-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 100 kW / 136 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2477cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-12-2025 om 11:14
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-11-2024 om 11:59
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 4 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-11-2023 om 11:08
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| Aandachtspunt 2 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Retroreflector vertoont gebrek |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-12-2022 om 09:39
| Aandachtspunt 1 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK afgekeurd op: 09-12-2022 om 11:03
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 5 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 6 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 7 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 8 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 9 Retroreflector vertoont gebrek |
| Aandachtspunt 10 Remlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 11 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-11-2021 om 15:45
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-10-2020 om 10:30
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Claxon werkt niet/ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-08-2019 om 14:49
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-09-2018 om 11:38
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-09-2017 om 16:09
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK gekeurd op: 30-08-2016 om 16:42
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 13-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 13-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 42-VNK-8 | Ja |
|
Omschrijving Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opgebouwd. Mogelijk gevolg De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 174.414 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 180 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 152 mm |
| Spoorbreedte achter | 152 mm |
| Massa rijklaar | 2014 kg |
| Massa ledig voertuig | 1914 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 12-02-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 12-02-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 27-03-2021 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten