Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MITSUBISHI met kenteken: 08-VKT-3 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MITSUBISHI rapport van 08-VKT-3.
Schademelding maken voor 08-VKT-3? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 08-VKT-3 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 08-VKT-3. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 08-VKT-3 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MITSUBISHI.
Wij hebben 32.163 MITSUBISHI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(344.321)
- - PEUGEOT(187.990)
- - RENAULT(180.602)
- - OPEL(174.995)
- - FORD(173.990)
- - TOYOTA(161.095)
- - MERCEDES-BENZ(157.443)
- - BMW(148.264)
- - AUDI(123.150)
- - VOLVO(108.699)
- - CITROEN(104.895)
- - KIA(104.456)
- - FIAT(85.531)
- - HYUNDAI(75.545)
- - SEAT(67.248)
- - SKODA(64.634)
- - NISSAN(64.244)
- - SUZUKI(62.413)
- - MAZDA(45.862)
- - MINI(43.501)
- - MITSUBISHI(32.163)
- - DACIA(17.711)
- - TESLA(17.610)
- - LAND ROVER(15.741)
- - HONDA(15.738)
- - CHEVROLET(15.116)
- - PORSCHE(14.232)
- - LYNK&CO(13.544)
- - ALFA ROMEO(12.886)
- - DAIHATSU(9.252)
- - JEEP(8.998)
- - LEXUS(8.492)
- - SAAB(6.208)
- - CUPRA(5.810)
- - JAGUAR(5.621)
- - MG(5.562)
- - SUBARU(4.966)
- - SMART(4.487)
- - DODGE(3.681)
- - IVECO(3.677)
MITSUBISHI CANTER 3C15
Algemene informatie
| Kenteken | 08-VKT-3 |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | CANTER 3C15 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 12-11-2007 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 107 kW / 146 PK |
| Topsnelheid | 133 km/h |
| Transmissie | 6 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 31-08-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 107 kW / 146 PK bij 3200 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2977cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-07-2025 om 16:57
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-08-2024 om 11:56
| Aandachtspunt 1 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-07-2023 om 11:04
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Band vertoont uitstulping(en) |
| Aandachtspunt 3 Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Koppelinrichting niet deugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-08-2022 om 15:21
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Remlichten (alle) werken niet |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-10-2021 om 15:01
| Aandachtspunt 1 Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| Aandachtspunt 2 Opspatafscherming ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-10-2020 om 15:56
| Aandachtspunt 1 Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| Aandachtspunt 2 Wiel of band niet goed afgeschermd |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-11-2019 om 11:12
| Aandachtspunt 1 Wiel of band niet goed afgeschermd |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-09-2018 om 09:14
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| Aandachtspunt 3 Mistlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 14-09-2017 om 11:58
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-10-2016 om 11:47
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Geldigheidsduur controleapparaat verlopen |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting vertoont lekkage |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 02-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 08-VKT-3 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 200 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 164 mm |
| Spoorbreedte achter | 150 mm |
| Massa rijklaar | 2360 kg |
| Massa ledig voertuig | 2260 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 12-11-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 12-11-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 18-07-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten