Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: ZH-70-HH de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van ZH-70-HH.
Schademelding maken voor ZH-70-HH? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor ZH-70-HH zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met ZH-70-HH. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor ZH-70-HH zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 161.592 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(353.656)
- - PEUGEOT(193.036)
- - RENAULT(185.443)
- - OPEL(179.658)
- - FORD(179.151)
- - TOYOTA(166.330)
- - MERCEDES-BENZ(161.592)
- - BMW(152.341)
- - AUDI(126.705)
- - VOLVO(111.899)
- - KIA(108.025)
- - CITROEN(107.603)
- - FIAT(87.817)
- - HYUNDAI(77.663)
- - SEAT(69.131)
- - SKODA(66.600)
- - NISSAN(65.999)
- - SUZUKI(64.230)
- - MAZDA(47.364)
- - MINI(44.706)
- - MITSUBISHI(33.039)
- - DACIA(18.242)
- - TESLA(18.025)
- - LAND ROVER(16.181)
- - HONDA(16.166)
- - CHEVROLET(15.446)
- - PORSCHE(14.618)
- - LYNK&CO(13.924)
- - ALFA ROMEO(13.224)
- - DAIHATSU(9.461)
- - JEEP(9.256)
- - LEXUS(8.740)
- - SAAB(6.396)
- - CUPRA(6.148)
- - MG(5.756)
- - JAGUAR(5.731)
- - SUBARU(5.115)
- - SMART(4.592)
- - IVECO(3.774)
- - DODGE(3.759)
MERCEDES-BENZ 190E 1.8 U9
Algemene informatie
| Kenteken | ZH-70-HH |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 190E 1.8 U9 |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 21-03-1991 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 80 kW / 109 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 27-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 80 kW / 109 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1797cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK afgekeurd op: 05-11-2025 om 11:29
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Brandstoflekkage |
| Aandachtspunt 3 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 4 Roestschade as, wielgeleidingselement of reactiestang |
| Aandachtspunt 5 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 6 Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
| Aandachtspunt 7 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 8 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-11-2023 om 14:33
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
APK goedgekeurd op: 07-02-2022 om 13:39
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-02-2021 om 15:27
| Aandachtspunt 1 Roestschade veerschotel |
| Aandachtspunt 2 Gordelsluiting werkt niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-02-2020 om 15:10
| Aandachtspunt 1 Een wiel remt niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-02-2019 om 09:52
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Roestschade subframe bevestigingspunt |
| Aandachtspunt 3 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 4 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 5 As of wielgeleidingselement ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 6 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 7 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 19-02-2018 om 16:50
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken ZH-70-HH | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 267 mm |
| Spoorbreedte voor | 145 mm |
| Spoorbreedte achter | 143 mm |
| Massa rijklaar | 1250 kg |
| Massa ledig voertuig | 1150 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 575 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 21-03-1991 |
| Eerste afgifte in Nederland | 21-03-1991 |
| Laatste tenaamstelling | 20-10-2018 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten