Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: ZG-NJ-76 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van ZG-NJ-76.
Schademelding maken voor ZG-NJ-76? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor ZG-NJ-76 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met ZG-NJ-76. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor ZG-NJ-76 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 164.970 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.416)
- - PEUGEOT(197.155)
- - RENAULT(189.286)
- - OPEL(183.344)
- - FORD(183.294)
- - TOYOTA(170.110)
- - MERCEDES-BENZ(164.970)
- - BMW(155.654)
- - AUDI(129.486)
- - VOLVO(114.458)
- - KIA(110.598)
- - CITROEN(109.876)
- - FIAT(89.754)
- - HYUNDAI(79.406)
- - SEAT(70.613)
- - SKODA(68.216)
- - NISSAN(67.395)
- - SUZUKI(65.627)
- - MAZDA(48.573)
- - MINI(45.719)
- - MITSUBISHI(33.792)
- - DACIA(18.644)
- - TESLA(18.294)
- - HONDA(16.552)
- - LAND ROVER(16.480)
- - CHEVROLET(15.750)
- - PORSCHE(14.905)
- - LYNK&CO(14.273)
- - ALFA ROMEO(13.491)
- - DAIHATSU(9.649)
- - JEEP(9.476)
- - LEXUS(8.930)
- - SAAB(6.532)
- - CUPRA(6.402)
- - MG(5.913)
- - JAGUAR(5.837)
- - SUBARU(5.217)
- - SMART(4.676)
- - IVECO(3.863)
- - DODGE(3.819)
MERCEDES-BENZ C 180
Algemene informatie
| Kenteken | ZG-NJ-76 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 180 |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 29-04-1999 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 90 kW / 123 PK |
| 0-100km/h | 12,5 seconden |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 24-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 90 kW / 123 PK bij 5500 rpm |
| Koppel | 170 Nm bij 3700 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1799cc |
| Verbruik stad | 12.7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7.2 l/100km |
| CO2-uitstoot | 218 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-11-2024 om 10:37
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-11-2023 om 13:55
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Roestschade onderdeel veersysteem |
| Aandachtspunt 3 Roestschade veerschotel |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-11-2022 om 11:10
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-11-2021 om 13:07
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-11-2020 om 14:29
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-11-2019 om 15:01
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-11-2018 om 13:54
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-11-2017 om 14:10
| Aandachtspunt 1 Remleiding ernstig gecorrodeerd |
APK afgekeurd op: 20-11-2017 om 13:33
| Aandachtspunt 1 Remleiding ernstig gecorrodeerd |
APK goedgekeurd op: 28-10-2016 om 15:05
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 21-03-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken ZG-NJ-76 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4516 mm |
| Voertuig breedte | 1720 mm |
| Voertuig hoogte | 1458 mm |
| Wielbasis | 2690 mm |
| Spoorbreedte voor | 1505 mm |
| Spoorbreedte achter | 1505 mm |
| Massa rijklaar | 1410 kg |
| Massa ledig voertuig | 1310 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 100 kg |
| Aanhanger ongeremd | 705 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Maximale kogeldruk | 75 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., dubb.dr. |
| Wielophanging achter | multilink |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | schijven, 273 mm |
| Remmen achter | schijven, 279 mm |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 29-04-1999 |
| Eerste afgifte in Nederland | 29-04-1999 |
| Laatste tenaamstelling | 09-08-2016 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 195/65HR15 |
|
195
65H
R15
|
|
| Achterbanden | 195/65HR15 |
|
195
65H
R15
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (195) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (65H) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R15) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 15" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten