Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: VNV-04-H de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van VNV-04-H.
Schademelding maken voor VNV-04-H? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor VNV-04-H zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met VNV-04-H. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor VNV-04-H zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 156.810 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.017)
- - PEUGEOT(187.285)
- - RENAULT(179.904)
- - OPEL(174.363)
- - FORD(173.240)
- - TOYOTA(160.431)
- - MERCEDES-BENZ(156.810)
- - BMW(147.608)
- - AUDI(122.639)
- - VOLVO(108.198)
- - CITROEN(104.490)
- - KIA(103.961)
- - FIAT(85.189)
- - HYUNDAI(75.210)
- - SEAT(67.001)
- - SKODA(64.350)
- - NISSAN(63.989)
- - SUZUKI(62.181)
- - MAZDA(45.678)
- - MINI(43.296)
- - MITSUBISHI(32.046)
- - DACIA(17.630)
- - TESLA(17.559)
- - LAND ROVER(15.668)
- - HONDA(15.657)
- - CHEVROLET(15.079)
- - PORSCHE(14.188)
- - LYNK&CO(13.487)
- - ALFA ROMEO(12.855)
- - DAIHATSU(9.227)
- - JEEP(8.949)
- - LEXUS(8.463)
- - SAAB(6.188)
- - CUPRA(5.763)
- - JAGUAR(5.600)
- - MG(5.543)
- - SUBARU(4.937)
- - SMART(4.477)
- - DODGE(3.668)
- - IVECO(3.655)
MERCEDES-BENZ SPRINTER
Algemene informatie
| Kenteken | VNV-04-H |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 29-01-2015 |
| Nieuwprijs | € 57.845 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 95 kW / 129 PK |
| Topsnelheid | 148 km/h |
| Transmissie | 7 v., automaat |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 18-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 95 kW / 129 PK bij 3800 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143cc |
| Verbruik stad | 8.7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8.2 l/100km |
| CO2-uitstoot | 221 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-11-2025 om 10:19
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-11-2024 om 10:15
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 3 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 06-11-2023 om 10:27
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-11-2022 om 13:53
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 14-03-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 1 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken VNV-04-H | Ja |
|
Omschrijving Het NOx-emissiegedrag is verhoogd bij het rijden buiten de EG typegoedkeuring rijcyclus. Mogelijk gevolg De regeleenheid die de NOx-uitstoot stuurt dient door een software-update te worden aangepast zodat bij realistisch rijgedag de NOx-emissiewaarden verbeteren. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de besturingseenheid updaten. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 158.571 |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van MERCEDES-BENZ SPRINTER modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 13.949 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 6 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 3 mm |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | 173 mm |
| Spoorbreedte achter | 174 mm |
| Massa rijklaar | 2375 kg |
| Massa ledig voertuig | 2275 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 29-01-2015 |
| Eerste afgifte in Nederland | 03-02-2022 |
| Laatste tenaamstelling | 30-01-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten