Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: SB-JR-41 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van SB-JR-41.
Schademelding maken voor SB-JR-41? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor SB-JR-41 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met SB-JR-41. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor SB-JR-41 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 164.970 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.416)
- - PEUGEOT(197.155)
- - RENAULT(189.286)
- - OPEL(183.344)
- - FORD(183.294)
- - TOYOTA(170.110)
- - MERCEDES-BENZ(164.970)
- - BMW(155.654)
- - AUDI(129.486)
- - VOLVO(114.458)
- - KIA(110.598)
- - CITROEN(109.876)
- - FIAT(89.754)
- - HYUNDAI(79.406)
- - SEAT(70.613)
- - SKODA(68.216)
- - NISSAN(67.395)
- - SUZUKI(65.627)
- - MAZDA(48.573)
- - MINI(45.719)
- - MITSUBISHI(33.792)
- - DACIA(18.644)
- - TESLA(18.294)
- - HONDA(16.552)
- - LAND ROVER(16.480)
- - CHEVROLET(15.750)
- - PORSCHE(14.905)
- - LYNK&CO(14.273)
- - ALFA ROMEO(13.491)
- - DAIHATSU(9.649)
- - JEEP(9.476)
- - LEXUS(8.930)
- - SAAB(6.532)
- - CUPRA(6.402)
- - MG(5.913)
- - JAGUAR(5.837)
- - SUBARU(5.217)
- - SMART(4.676)
- - IVECO(3.863)
- - DODGE(3.819)
MERCEDES-BENZ C 240
Algemene informatie
| Kenteken | SB-JR-41 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 240 |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 29-09-1997 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| 0-100km/h | 9,5 seconden |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 27-12-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK bij 5900 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-12-2024 om 14:44
| Aandachtspunt 1 Brandstoflekkage |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-12-2023 om 14:10
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-12-2022 om 16:57
| Aandachtspunt 1 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-12-2021 om 11:58
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-12-2020 om 13:00
| Aandachtspunt 1 Wiellager te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-12-2019 om 13:04
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzers glas gerepareerd, bewerkt of verwijderd |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-12-2018 om 16:00
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 3 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzers glas gerepareerd, bewerkt of verwijderd |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 18-12-2018 om 15:04
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Bewegingsmogelijkheden parkeerrem beperkt |
| Aandachtspunt 3 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzers glas gerepareerd, bewerkt of verwijderd |
| Aandachtspunt 5 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-12-2017 om 16:55
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 13-12-2016 om 09:38
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 24-03-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 4 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken SB-JR-41 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 151 mm |
| Spoorbreedte achter | 147 mm |
| Massa rijklaar | 1495 kg |
| Massa ledig voertuig | 1395 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 735 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 29-09-1997 |
| Eerste afgifte in Nederland | 29-09-1997 |
| Laatste tenaamstelling | 03-09-2013 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten