Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: DF-10-JR de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van DF-10-JR.
Schademelding maken voor DF-10-JR? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor DF-10-JR zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met DF-10-JR. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor DF-10-JR zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 164.634 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.569)
- - PEUGEOT(196.715)
- - RENAULT(188.886)
- - OPEL(182.928)
- - FORD(182.874)
- - TOYOTA(169.669)
- - MERCEDES-BENZ(164.634)
- - BMW(155.322)
- - AUDI(129.169)
- - VOLVO(114.147)
- - KIA(110.297)
- - CITROEN(109.642)
- - FIAT(89.537)
- - HYUNDAI(79.185)
- - SEAT(70.440)
- - SKODA(68.048)
- - NISSAN(67.217)
- - SUZUKI(65.471)
- - MAZDA(48.434)
- - MINI(45.614)
- - MITSUBISHI(33.712)
- - DACIA(18.610)
- - TESLA(18.272)
- - HONDA(16.515)
- - LAND ROVER(16.451)
- - CHEVROLET(15.710)
- - PORSCHE(14.878)
- - LYNK&CO(14.243)
- - ALFA ROMEO(13.462)
- - DAIHATSU(9.618)
- - JEEP(9.448)
- - LEXUS(8.906)
- - SAAB(6.515)
- - CUPRA(6.374)
- - MG(5.892)
- - JAGUAR(5.819)
- - SUBARU(5.207)
- - SMART(4.662)
- - IVECO(3.857)
- - DODGE(3.816)
MERCEDES-BENZ 200
Algemene informatie
| Kenteken | DF-10-JR |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 200 |
| Kleur | Groen |
| Bouwjaar | 01-11-1978 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 61 kW / 84 PK |
| 0-100km/h | 14,4 seconden |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 07-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 61.76 kW / 84 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1987cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-09-2023 om 16:25
| Aandachtspunt 1 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 3 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 5 Rempedaal niet stroef |
| Aandachtspunt 6 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 7 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 8 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 9 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 10 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK afgekeurd op: 03-07-2023 om 16:58
| Aandachtspunt 1 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Rempedaal niet stroef |
| Aandachtspunt 3 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 4 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
APK afgekeurd op: 03-03-2022 om 13:45
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 3 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Bevestiging aandrijving ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 5 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 6 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 7 Roestschade achtertraverse/profielen |
| Aandachtspunt 8 Claxon werkt niet/ontbreekt |
| Aandachtspunt 9 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 05-03-2020 om 14:57
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 28-02-2020 om 11:25
| Aandachtspunt 1 Roestschadereparatie ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 2 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 06-04-2018 om 12:42
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK afgekeurd op: 12-03-2018 om 16:57
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 3 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 4 Onvoldoende remvloeistof in reservoir |
| Aandachtspunt 5 Bedrijfsrem werkt niet op alle wielen |
APK gekeurd op: 06-04-2016 om 13:35
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK gekeurd op: 16-03-2016 om 16:25
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 CO-uitstoot bij stationar toerental te hoog |
| Aandachtspunt 3 Verbinding stuurinrichting teveel speling |
| Aandachtspunt 4 Trommel-/schijfrem draait niet/onvoldoende vrij |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 6 Veiligheidsgordel ontbreekt/ondeug. bev./beschadigd |
| Aandachtspunt 7 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 06-05-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 13 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 09-03-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken DF-10-JR | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 880 mm |
| Spoorbreedte achter | 980 mm |
| Massa rijklaar | 1414 kg |
| Massa ledig voertuig | 1314 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 657 kg |
| Aanhanger geremd | 1395 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 01-11-1978 |
| Eerste afgifte in Nederland | 01-11-1978 |
| Laatste tenaamstelling | 14-05-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten