Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: BT-JD-45 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van BT-JD-45.
Schademelding maken voor BT-JD-45? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor BT-JD-45 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met BT-JD-45. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor BT-JD-45 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 161.592 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(353.656)
- - PEUGEOT(193.036)
- - RENAULT(185.443)
- - OPEL(179.658)
- - FORD(179.151)
- - TOYOTA(166.330)
- - MERCEDES-BENZ(161.592)
- - BMW(152.341)
- - AUDI(126.705)
- - VOLVO(111.899)
- - KIA(108.025)
- - CITROEN(107.603)
- - FIAT(87.817)
- - HYUNDAI(77.663)
- - SEAT(69.131)
- - SKODA(66.600)
- - NISSAN(65.999)
- - SUZUKI(64.230)
- - MAZDA(47.364)
- - MINI(44.706)
- - MITSUBISHI(33.039)
- - DACIA(18.242)
- - TESLA(18.025)
- - LAND ROVER(16.181)
- - HONDA(16.166)
- - CHEVROLET(15.446)
- - PORSCHE(14.618)
- - LYNK&CO(13.924)
- - ALFA ROMEO(13.224)
- - DAIHATSU(9.461)
- - JEEP(9.256)
- - LEXUS(8.740)
- - SAAB(6.396)
- - CUPRA(6.148)
- - MG(5.756)
- - JAGUAR(5.731)
- - SUBARU(5.115)
- - SMART(4.592)
- - IVECO(3.774)
- - DODGE(3.759)
MERCEDES-BENZ ATEGO 818
Algemene informatie
| Kenteken | BT-JD-45 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ATEGO 818 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 12-10-2007 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 130 kW / 177 PK |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Transmissie | 6 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 15-10-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 130 kW / 177 PK bij 2200 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 4249cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-10-2025 om 15:22
| Aandachtspunt 1 Onderdelen antiblokkeersysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-10-2024 om 16:36
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-01-2024 om 15:34
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-01-2023 om 09:31
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-12-2021 om 10:24
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-12-2020 om 09:50
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-01-2020 om 09:12
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd op: 09-01-2019 om 14:27
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 22-12-2017 om 11:39
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-01-2017 om 08:33
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Afstelling dimlicht |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken BT-JD-45 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 700 mm |
| Voertuig breedte | 254 mm |
| Voertuig hoogte | 4 mm |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 6580 kg |
| Massa ledig voertuig | 6480 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 12-10-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 12-10-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 23-12-2016 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten