Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: BF-87-25 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van BF-87-25.
Schademelding maken voor BF-87-25? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor BF-87-25 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met BF-87-25. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor BF-87-25 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 165.484 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(362.653)
- - PEUGEOT(197.798)
- - RENAULT(189.985)
- - OPEL(183.954)
- - FORD(183.918)
- - TOYOTA(170.721)
- - MERCEDES-BENZ(165.484)
- - BMW(156.147)
- - AUDI(129.913)
- - VOLVO(114.821)
- - KIA(111.078)
- - CITROEN(110.189)
- - FIAT(89.998)
- - HYUNDAI(79.636)
- - SEAT(70.856)
- - SKODA(68.494)
- - NISSAN(67.622)
- - SUZUKI(65.854)
- - MAZDA(48.723)
- - MINI(45.865)
- - MITSUBISHI(33.884)
- - DACIA(18.701)
- - TESLA(18.345)
- - HONDA(16.617)
- - LAND ROVER(16.536)
- - CHEVROLET(15.785)
- - PORSCHE(14.940)
- - LYNK&CO(14.324)
- - ALFA ROMEO(13.523)
- - DAIHATSU(9.673)
- - JEEP(9.508)
- - LEXUS(8.965)
- - SAAB(6.546)
- - CUPRA(6.438)
- - MG(5.934)
- - JAGUAR(5.852)
- - SUBARU(5.237)
- - SMART(4.692)
- - IVECO(3.875)
- - DODGE(3.826)
MERCEDES-BENZ LF 408 G
Algemene informatie
| Kenteken | BF-87-25 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | LF 408 G |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 01-04-1971 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 63 kW / 86 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot |
Motor en milieu
| Vermogen | 63 kW / 86 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2197cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-01-2019 om 10:49
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd op: 24-01-2017 om 14:40
| Aandachtspunt 1 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 16-01-2017 om 16:35
| Aandachtspunt 1 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 2 Motorsteun ondeugdelijk bevestigd/ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Accu niet deugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Afstelling dimlicht |
| Aandachtspunt 5 Geluidssignaalinrichting |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 24-12-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken BF-87-25 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 210 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 172 mm |
| Spoorbreedte achter | 149 mm |
| Massa rijklaar | 2970 kg |
| Massa ledig voertuig | 2870 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 01-04-1971 |
| Eerste afgifte in Nederland | 01-04-1971 |
| Laatste tenaamstelling | 31-10-2019 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten