Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: BB-RV-20 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van BB-RV-20.
Schademelding maken voor BB-RV-20? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor BB-RV-20 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met BB-RV-20. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor BB-RV-20 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 165.484 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(362.653)
- - PEUGEOT(197.798)
- - RENAULT(189.985)
- - OPEL(183.954)
- - FORD(183.918)
- - TOYOTA(170.721)
- - MERCEDES-BENZ(165.484)
- - BMW(156.147)
- - AUDI(129.913)
- - VOLVO(114.821)
- - KIA(111.078)
- - CITROEN(110.189)
- - FIAT(89.998)
- - HYUNDAI(79.636)
- - SEAT(70.856)
- - SKODA(68.494)
- - NISSAN(67.622)
- - SUZUKI(65.854)
- - MAZDA(48.723)
- - MINI(45.865)
- - MITSUBISHI(33.884)
- - DACIA(18.701)
- - TESLA(18.345)
- - HONDA(16.617)
- - LAND ROVER(16.536)
- - CHEVROLET(15.785)
- - PORSCHE(14.940)
- - LYNK&CO(14.324)
- - ALFA ROMEO(13.523)
- - DAIHATSU(9.673)
- - JEEP(9.508)
- - LEXUS(8.965)
- - SAAB(6.546)
- - CUPRA(6.438)
- - MG(5.934)
- - JAGUAR(5.852)
- - SUBARU(5.237)
- - SMART(4.692)
- - IVECO(3.875)
- - DODGE(3.826)
MERCEDES-BENZ 817
Algemene informatie
| Kenteken | BB-RV-20 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 817 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 02-01-1995 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 121 kW / 165 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 14-06-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 121 kW / 165 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-05-2024 om 13:52
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 24-05-2023 om 14:22
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 14-06-2022 om 11:33
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-06-2021 om 14:27
| Aandachtspunt 1 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 12-05-2020 om 16:02
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 27-05-2019 om 14:57
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-05-2018 om 16:40
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-05-2017 om 16:34
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK gekeurd op: 27-05-2016 om 10:26
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 04-01-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken BB-RV-20 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 238 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 5 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 6890 kg |
| Massa ledig voertuig | 6790 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 02-01-1995 |
| Eerste afgifte in Nederland | 02-01-1995 |
| Laatste tenaamstelling | 01-03-2007 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten