Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 86-ZL-LP de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 86-ZL-LP.
Schademelding maken voor 86-ZL-LP? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 86-ZL-LP zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 86-ZL-LP. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 86-ZL-LP zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 165.976 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(363.735)
- - PEUGEOT(198.421)
- - RENAULT(190.503)
- - OPEL(184.467)
- - FORD(184.461)
- - TOYOTA(171.269)
- - MERCEDES-BENZ(165.976)
- - BMW(156.609)
- - AUDI(130.295)
- - VOLVO(115.200)
- - KIA(111.481)
- - CITROEN(110.526)
- - FIAT(90.252)
- - HYUNDAI(79.860)
- - SEAT(71.064)
- - SKODA(68.710)
- - NISSAN(67.826)
- - SUZUKI(66.086)
- - MAZDA(48.890)
- - MINI(46.015)
- - MITSUBISHI(33.995)
- - DACIA(18.776)
- - TESLA(18.378)
- - HONDA(16.676)
- - LAND ROVER(16.584)
- - CHEVROLET(15.827)
- - PORSCHE(14.986)
- - LYNK&CO(14.383)
- - ALFA ROMEO(13.556)
- - DAIHATSU(9.699)
- - JEEP(9.538)
- - LEXUS(8.997)
- - SAAB(6.569)
- - CUPRA(6.475)
- - MG(5.954)
- - JAGUAR(5.861)
- - SUBARU(5.253)
- - SMART(4.706)
- - IVECO(3.881)
- - DODGE(3.833)
MERCEDES-BENZ VITO 114
Algemene informatie
| Kenteken | 86-ZL-LP |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | VITO 114 |
| Kleur | Rood |
| Bouwjaar | 03-08-1999 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 105 kW / 143 PK |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 03-06-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 105 kW / 143 PK bij 5000 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2295cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-05-2026 om 13:07
| Aandachtspunt 1 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Claxon werkt niet/ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-05-2025 om 15:49
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 3 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 4 Dim-, grootlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 7 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-06-2024 om 16:27
| Aandachtspunt 1 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-06-2024 om 13:55
| Aandachtspunt 1 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-06-2023 om 11:02
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-05-2022 om 14:59
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-05-2021 om 11:53
| Aandachtspunt 1 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 2 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 18-05-2020 om 15:47
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-05-2019 om 14:21
| Aandachtspunt 1 Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-04-2018 om 15:51
| Aandachtspunt 1 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-04-2017 om 12:27
| Aandachtspunt 1 Band vertoont uitstulping(en) |
| Aandachtspunt 2 Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK gekeurd op: 05-04-2016 om 11:58
| Aandachtspunt 1 Stofhoes van de aandrijfas dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 23-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 15 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 86-ZL-LP | Nee |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van MERCEDES-BENZ VITO 114 modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 7.795 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 162 mm |
| Spoorbreedte achter | 163 mm |
| Massa rijklaar | 1956 kg |
| Massa ledig voertuig | 1856 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 03-08-1999 |
| Eerste afgifte in Nederland | 02-04-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 07-07-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten