Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 86-BFB-4 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 86-BFB-4.
Schademelding maken voor 86-BFB-4? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 86-BFB-4 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 86-BFB-4. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 86-BFB-4 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 165.484 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(362.653)
- - PEUGEOT(197.798)
- - RENAULT(189.985)
- - OPEL(183.954)
- - FORD(183.918)
- - TOYOTA(170.721)
- - MERCEDES-BENZ(165.484)
- - BMW(156.147)
- - AUDI(129.913)
- - VOLVO(114.821)
- - KIA(111.078)
- - CITROEN(110.189)
- - FIAT(89.998)
- - HYUNDAI(79.636)
- - SEAT(70.856)
- - SKODA(68.494)
- - NISSAN(67.622)
- - SUZUKI(65.854)
- - MAZDA(48.723)
- - MINI(45.865)
- - MITSUBISHI(33.884)
- - DACIA(18.701)
- - TESLA(18.345)
- - HONDA(16.617)
- - LAND ROVER(16.536)
- - CHEVROLET(15.785)
- - PORSCHE(14.940)
- - LYNK&CO(14.324)
- - ALFA ROMEO(13.523)
- - DAIHATSU(9.673)
- - JEEP(9.508)
- - LEXUS(8.965)
- - SAAB(6.546)
- - CUPRA(6.438)
- - MG(5.934)
- - JAGUAR(5.852)
- - SUBARU(5.237)
- - SMART(4.692)
- - IVECO(3.875)
- - DODGE(3.826)
MERCEDES-BENZ ACTROS
Algemene informatie
| Kenteken | 86-BFB-4 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ACTROS |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 29-09-2014 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 310 kW / 422 PK |
| Topsnelheid | 90 km/h |
| Transmissie | 12 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 23-06-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 310 kW / 422 PK bij 1800 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12809cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 10-06-2024 om 12:12
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-05-2023 om 11:18
| Aandachtspunt 1 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Deur niet op normale wijze te openen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-06-2022 om 16:02
| Aandachtspunt 1 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-05-2021 om 15:23
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-06-2020 om 11:59
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-08-2019 om 15:32
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-07-2018 om 11:00
| Aandachtspunt 1 Druk in voorraad-/commandoleiding wijkt af |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-09-2017 om 09:21
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 23-12-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 86-BFB-4 | Ja |
|
Omschrijving Door inwerking van water en zout kan de afdichting van de flens aan de uitlaateindpijp worden aanget Mogelijk gevolg Door de aantasting van de afdichting staat de flensbevestiging niet meer onder spanning. Hierdoor ku Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 28.784 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 6 mm |
| Voertuig breedte | 2 mm |
| Voertuig hoogte | 4 mm |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 7636 kg |
| Massa ledig voertuig | 7536 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 29-09-2014 |
| Eerste afgifte in Nederland | 29-09-2014 |
| Laatste tenaamstelling | 07-01-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten