Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 79-TD-GL de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 79-TD-GL.
Schademelding maken voor 79-TD-GL? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 79-TD-GL zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 79-TD-GL. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 79-TD-GL zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 165.120 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.767)
- - PEUGEOT(197.320)
- - RENAULT(189.471)
- - OPEL(183.542)
- - FORD(183.474)
- - TOYOTA(170.283)
- - MERCEDES-BENZ(165.120)
- - BMW(155.801)
- - AUDI(129.600)
- - VOLVO(114.566)
- - KIA(110.749)
- - CITROEN(109.975)
- - FIAT(89.833)
- - HYUNDAI(79.476)
- - SEAT(70.675)
- - SKODA(68.299)
- - NISSAN(67.467)
- - SUZUKI(65.679)
- - MAZDA(48.616)
- - MINI(45.770)
- - MITSUBISHI(33.815)
- - DACIA(18.660)
- - TESLA(18.308)
- - HONDA(16.568)
- - LAND ROVER(16.494)
- - CHEVROLET(15.760)
- - PORSCHE(14.918)
- - LYNK&CO(14.293)
- - ALFA ROMEO(13.500)
- - DAIHATSU(9.655)
- - JEEP(9.488)
- - LEXUS(8.936)
- - SAAB(6.535)
- - CUPRA(6.408)
- - MG(5.917)
- - JAGUAR(5.842)
- - SUBARU(5.224)
- - SMART(4.682)
- - IVECO(3.868)
- - DODGE(3.821)
MERCEDES-BENZ E 320 CDI 4MATIC
Algemene informatie
| Kenteken | 79-TD-GL |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 320 CDI 4MATIC |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 12-07-2006 |
| Nieuwprijs | € 99.599 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 165 kW / 225 PK |
| 0-100km/h | 8,1 seconden |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 20-04-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 165 kW / 225 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2987cc |
| Verbruik stad | 11 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.8 l/100km |
| CO2-uitstoot | 220 g/km |
| Zuinigheidslabel | F |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-03-2024 om 15:11
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 5 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 6 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 7 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-04-2023 om 16:55
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 5 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 6 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 7 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-04-2022 om 09:02
| Aandachtspunt 1 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 15-04-2021 om 09:24
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 20-04-2020 om 11:00
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 14-06-2019 om 09:50
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-06-2018 om 11:37
| Aandachtspunt 1 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-07-2017 om 14:16
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
APK gekeurd op: 12-07-2016 om 15:02
| Aandachtspunt 1 Stofhoes van de aandrijfas dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 04-03-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 10-01-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 05-12-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | AutoWereld.nl |
| Datum | 08-11-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 14-02-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 79-TD-GL | Ja |
|
Omschrijving De lijmverbinding tussen het glaspaneel en het frame van het schuifdak voldoet mogelijk niet aan de Mogelijk gevolg Het glaspaneel kan volledig losraken van het voertuig. Herstel (Nog) niet bekend |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.574.405 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 158 mm |
| Spoorbreedte achter | 158 mm |
| Massa rijklaar | 1980 kg |
| Massa ledig voertuig | 1880 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2100 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 12-07-2006 |
| Eerste afgifte in Nederland | 12-07-2006 |
| Laatste tenaamstelling | 20-02-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten