Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 79-LX-BN de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 79-LX-BN.
Schademelding maken voor 79-LX-BN? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 79-LX-BN zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 79-LX-BN. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 79-LX-BN zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 166.099 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(364.082)
- - PEUGEOT(198.612)
- - RENAULT(190.644)
- - OPEL(184.624)
- - FORD(184.613)
- - TOYOTA(171.410)
- - MERCEDES-BENZ(166.099)
- - BMW(156.730)
- - AUDI(130.411)
- - VOLVO(115.292)
- - KIA(111.559)
- - CITROEN(110.615)
- - FIAT(90.343)
- - HYUNDAI(79.912)
- - SEAT(71.125)
- - SKODA(68.756)
- - NISSAN(67.885)
- - SUZUKI(66.142)
- - MAZDA(48.938)
- - MINI(46.056)
- - MITSUBISHI(34.017)
- - DACIA(18.787)
- - TESLA(18.383)
- - HONDA(16.699)
- - LAND ROVER(16.593)
- - CHEVROLET(15.842)
- - PORSCHE(15.004)
- - LYNK&CO(14.392)
- - ALFA ROMEO(13.572)
- - DAIHATSU(9.703)
- - JEEP(9.546)
- - LEXUS(9.005)
- - SAAB(6.573)
- - CUPRA(6.482)
- - MG(5.971)
- - JAGUAR(5.867)
- - SUBARU(5.259)
- - SMART(4.710)
- - IVECO(3.886)
- - DODGE(3.837)
MERCEDES-BENZ ML 350
Algemene informatie
| Kenteken | 79-LX-BN |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ML 350 |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 08-08-2003 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 173 kW / 236 PK |
| 0-100km/h | 8,7 seconden |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Transmissie | 5 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 18-07-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 173 kW / 236 PK bij 5750 rpm |
| Koppel | 350 Nm bij 3500 rpm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3724cc |
| Verbruik stad | 17.7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 9.8 l/100km |
| CO2-uitstoot | 305 g/km |
| Zuinigheidslabel | G |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-07-2025 om 11:14
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| Aandachtspunt 2 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 6 Bedieningsorgaan parkeerrem niet vergrendelbaar |
| Aandachtspunt 7 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 8 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 9 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 10 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-06-2024 om 12:41
| Aandachtspunt 1 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-07-2023 om 11:38
| Aandachtspunt 1 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-06-2022 om 16:03
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-06-2021 om 09:20
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-06-2020 om 15:55
| Aandachtspunt 1 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-07-2019 om 16:24
| Aandachtspunt 1 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-07-2018 om 16:04
| Aandachtspunt 1 Veer gebroken of gescheurd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-07-2017 om 11:46
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-09-2016 om 11:18
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurhuis/-kogel dicht niet af |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 25-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 26-07-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 16 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 22-07-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 22-07-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 0 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 15-04-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 13 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 02-04-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 14 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 79-LX-BN | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4638 mm |
| Voertuig breedte | 1840 mm |
| Voertuig hoogte | 1820 mm |
| Wielbasis | 2820 mm |
| Spoorbreedte voor | 1555 mm |
| Spoorbreedte achter | 1555 mm |
| Massa rijklaar | 2185 kg |
| Massa ledig voertuig | 2085 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 100 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3365 kg |
| Maximale kogeldruk | 135 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., dubb.dr. |
| Wielophanging achter | onafh., dubb.dr. |
| Vering voor | torsiestaaf |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven |
| Remmen achter | schijven |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 08-08-2003 |
| Eerste afgifte in Nederland | 08-08-2003 |
| Laatste tenaamstelling | 10-08-2023 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 255/60HR17 |
|
255
60H
R17
|
|
| Achterbanden | 255/60HR17 |
|
255
60H
R17
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (255) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (60H) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R17) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 17" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten