Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 68-VDZ-6 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 68-VDZ-6.
Schademelding maken voor 68-VDZ-6? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 68-VDZ-6 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 68-VDZ-6. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 68-VDZ-6 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 164.634 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.569)
- - PEUGEOT(196.715)
- - RENAULT(188.886)
- - OPEL(182.928)
- - FORD(182.874)
- - TOYOTA(169.669)
- - MERCEDES-BENZ(164.634)
- - BMW(155.322)
- - AUDI(129.169)
- - VOLVO(114.147)
- - KIA(110.297)
- - CITROEN(109.642)
- - FIAT(89.537)
- - HYUNDAI(79.185)
- - SEAT(70.440)
- - SKODA(68.048)
- - NISSAN(67.217)
- - SUZUKI(65.471)
- - MAZDA(48.434)
- - MINI(45.614)
- - MITSUBISHI(33.712)
- - DACIA(18.610)
- - TESLA(18.272)
- - HONDA(16.515)
- - LAND ROVER(16.451)
- - CHEVROLET(15.710)
- - PORSCHE(14.878)
- - LYNK&CO(14.243)
- - ALFA ROMEO(13.462)
- - DAIHATSU(9.618)
- - JEEP(9.448)
- - LEXUS(8.906)
- - SAAB(6.515)
- - CUPRA(6.374)
- - MG(5.892)
- - JAGUAR(5.819)
- - SUBARU(5.207)
- - SMART(4.662)
- - IVECO(3.857)
- - DODGE(3.816)
MERCEDES-BENZ 639 VIANO CDI 3.0
Algemene informatie
| Kenteken | 68-VDZ-6 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 639 VIANO CDI 3.0 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 13-02-2007 |
| Nieuwprijs | € 75.668 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 150 kW / 204 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 19-09-2023 |
Motor en milieu
| Vermogen | 150 kW / 204 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2987cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 19-09-2022 om 14:14
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK afgekeurd op: 15-09-2022 om 14:12
| Aandachtspunt 1 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 2 Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Kentekenplaatverlichting glas gerepareerd, bewerkt of verwij |
| Aandachtspunt 8 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 28-05-2021 om 13:38
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 26-05-2021 om 13:35
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 5 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt 7 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 8 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 9 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 18-06-2020 om 15:05
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 17-06-2019 om 15:41
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 09-03-2018 om 15:23
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK afgekeurd op: 08-03-2018 om 12:26
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd op: 22-03-2017 om 14:53
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK afgekeurd op: 15-03-2017 om 16:26
| Aandachtspunt 1 EOBD-systeem niet volgens voorschrift |
| Aandachtspunt 2 Verplicht licht/retroreflector niet vlgs voorschrift |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
APK gekeurd op: 21-03-2016 om 14:30
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 EOBD-systeem niet volgens voorschrift |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Veersysteem gebroken/gescheurd/corrosie/ondeug. bev. |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 6 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 7 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 8 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 30-04-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 68-VDZ-6 | Ja |
|
Omschrijving Bij bepaalde klimaatomstandigheden kan na verloop van tijd een chemische verandering ontstaan in het drijfgas van de gasgenerator van bepaalde Takata-airbags. Mogelijk gevolg Bij een ongeval waarbij de airbag wordt geactiveerd, kan deze verandering ertoe kunnen leiden dat de gasgenerator scheurt als gevolg van een verhoogde interne druk. In dat geval zou de airbag geen beschermende werking hebben en zouden de inzittenden verwondingen kunnen oplopen doordat de delen van de gasgenerator loskomen. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 10.275 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 191 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 343 mm |
| Spoorbreedte voor | 163 mm |
| Spoorbreedte achter | 163 mm |
| Massa rijklaar | 2030 kg |
| Massa ledig voertuig | 1930 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 13-02-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 13-02-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 21-06-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten