Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 67-BGD-1 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 67-BGD-1.
Schademelding maken voor 67-BGD-1? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 67-BGD-1 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 67-BGD-1. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 67-BGD-1 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 161.798 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.179)
- - PEUGEOT(193.343)
- - RENAULT(185.717)
- - OPEL(179.916)
- - FORD(179.434)
- - TOYOTA(166.594)
- - MERCEDES-BENZ(161.798)
- - BMW(152.563)
- - AUDI(126.910)
- - VOLVO(112.097)
- - KIA(108.167)
- - CITROEN(107.768)
- - FIAT(87.971)
- - HYUNDAI(77.776)
- - SEAT(69.224)
- - SKODA(66.688)
- - NISSAN(66.101)
- - SUZUKI(64.324)
- - MAZDA(47.466)
- - MINI(44.795)
- - MITSUBISHI(33.096)
- - DACIA(18.267)
- - TESLA(18.043)
- - LAND ROVER(16.199)
- - HONDA(16.196)
- - CHEVROLET(15.470)
- - PORSCHE(14.647)
- - LYNK&CO(13.946)
- - ALFA ROMEO(13.255)
- - DAIHATSU(9.478)
- - JEEP(9.265)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.406)
- - CUPRA(6.162)
- - MG(5.775)
- - JAGUAR(5.743)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.779)
- - DODGE(3.763)
MERCEDES-BENZ ATEGO
Algemene informatie
| Kenteken | 67-BGD-1 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ATEGO |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 17-06-2015 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 115 kW / 157 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 115 kW / 157 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 5132cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 01-10-2025 om 16:13
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-08-2024 om 13:29
| Aandachtspunt 1 Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 95% >= 90% awet) |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 01-09-2023 om 15:46
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 01-09-2023 om 15:01
| Aandachtspunt 1 Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten |
APK goedgekeurd op: 21-07-2022 om 14:57
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-06-2021 om 10:39
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd op: 28-05-2020 om 15:43
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-05-2019 om 14:26
| Aandachtspunt 1 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-06-2018 om 15:53
| Aandachtspunt 1 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 26-05-2017 om 11:08
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 27-05-2016 om 13:16
| Aandachtspunt 1 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 05-07-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 15 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 16-06-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 0 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 67-BGD-1 | Ja |
|
Omschrijving Als gevolg van een te strakke ligging van de kabelboom kan door trillingen en vibraties een breuk va Mogelijk gevolg Bij onderbreking kan het voertuig spanningsloos worden. Als gevolg hiervan kan de motor, het instrum Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 8.675 |
|
Omschrijving Door trillingen van een kabelbeugel aan de motor op het contactpunt van de plus- en massakabel kan t Mogelijk gevolg Kortsluiting en oververhitting van elektrische componenten met mogelijk brand tot gevolg. Tijdens he Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 41.117 |
|
Omschrijving Het onderste veerblad van de paraboolveren op de achteras zijn onvoldoende beschermd tegen corrosie. Mogelijk gevolg Het onderste veerblad kan breken. Hierdoor kan een deel van het veerblad op de weg terechtkomen. Dit Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 6.616 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 810 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 6080 kg |
| Massa ledig voertuig | 5980 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 17-06-2015 |
| Eerste afgifte in Nederland | 17-06-2015 |
| Laatste tenaamstelling | 28-07-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten