Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 6-VKB-58 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 6-VKB-58.
Schademelding maken voor 6-VKB-58? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 6-VKB-58 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 6-VKB-58. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 6-VKB-58 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 161.592 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(353.656)
- - PEUGEOT(193.036)
- - RENAULT(185.443)
- - OPEL(179.658)
- - FORD(179.151)
- - TOYOTA(166.330)
- - MERCEDES-BENZ(161.592)
- - BMW(152.341)
- - AUDI(126.705)
- - VOLVO(111.899)
- - KIA(108.025)
- - CITROEN(107.603)
- - FIAT(87.817)
- - HYUNDAI(77.663)
- - SEAT(69.131)
- - SKODA(66.600)
- - NISSAN(65.999)
- - SUZUKI(64.230)
- - MAZDA(47.364)
- - MINI(44.706)
- - MITSUBISHI(33.039)
- - DACIA(18.242)
- - TESLA(18.025)
- - LAND ROVER(16.181)
- - HONDA(16.166)
- - CHEVROLET(15.446)
- - PORSCHE(14.618)
- - LYNK&CO(13.924)
- - ALFA ROMEO(13.224)
- - DAIHATSU(9.461)
- - JEEP(9.256)
- - LEXUS(8.740)
- - SAAB(6.396)
- - CUPRA(6.148)
- - MG(5.756)
- - JAGUAR(5.731)
- - SUBARU(5.115)
- - SMART(4.592)
- - IVECO(3.774)
- - DODGE(3.759)
MERCEDES-BENZ ML 270 CDI
Algemene informatie
| Kenteken | 6-VKB-58 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ML 270 CDI |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 01-07-2002 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 120 kW / 163 PK |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 07-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 120 kW / 163 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2685cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | 250 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-10-2024 om 15:23
| Aandachtspunt 1 Roestschade subframe |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-10-2023 om 16:56
| Aandachtspunt 1 Roestschade subframe |
| Aandachtspunt 2 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Remlichten (alle) werken niet |
| Aandachtspunt 7 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-11-2022 om 13:48
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-11-2021 om 14:18
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Claxon werkt niet/ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-10-2020 om 15:42
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-09-2019 om 15:41
| Aandachtspunt 1 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 5 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 7 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-09-2018 om 14:57
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 5 Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-09-2017 om 15:14
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-09-2016 om 11:17
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Band met onvoldoende spanning |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 4 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 6-VKB-58 | Nee |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van MERCEDES-BENZ ML 270 CDI modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | - |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 190 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 156 mm |
| Spoorbreedte achter | 156 mm |
| Massa rijklaar | 2230 kg |
| Massa ledig voertuig | 2130 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 01-07-2002 |
| Eerste afgifte in Nederland | 06-10-2010 |
| Laatste tenaamstelling | 17-11-2021 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten