Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 44-BDT-9 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 44-BDT-9.
Schademelding maken voor 44-BDT-9? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 44-BDT-9 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 44-BDT-9. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 44-BDT-9 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 164.503 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.262)
- - PEUGEOT(196.565)
- - RENAULT(188.752)
- - OPEL(182.795)
- - FORD(182.720)
- - TOYOTA(169.546)
- - MERCEDES-BENZ(164.503)
- - BMW(155.199)
- - AUDI(129.060)
- - VOLVO(114.043)
- - KIA(110.216)
- - CITROEN(109.542)
- - FIAT(89.455)
- - HYUNDAI(79.134)
- - SEAT(70.374)
- - SKODA(68.000)
- - NISSAN(67.174)
- - SUZUKI(65.427)
- - MAZDA(48.393)
- - MINI(45.577)
- - MITSUBISHI(33.685)
- - DACIA(18.599)
- - TESLA(18.267)
- - HONDA(16.495)
- - LAND ROVER(16.438)
- - CHEVROLET(15.697)
- - PORSCHE(14.871)
- - LYNK&CO(14.241)
- - ALFA ROMEO(13.457)
- - DAIHATSU(9.611)
- - JEEP(9.438)
- - LEXUS(8.899)
- - SAAB(6.510)
- - CUPRA(6.368)
- - MG(5.890)
- - JAGUAR(5.815)
- - SUBARU(5.204)
- - SMART(4.661)
- - IVECO(3.854)
- - DODGE(3.813)
MERCEDES-BENZ ATEGO
Algemene informatie
| Kenteken | 44-BDT-9 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ATEGO |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 30-04-2014 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 115 kW / 157 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-08-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 115 kW / 157 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 5132cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-08-2024 om 11:09
| Aandachtspunt 1 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 21-07-2023 om 09:07
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-07-2022 om 11:31
| Aandachtspunt 1 Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 8 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-04-2021 om 14:52
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-04-2020 om 08:57
| Aandachtspunt 1 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-04-2019 om 14:18
| Aandachtspunt 1 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-04-2018 om 14:40
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-03-2017 om 15:39
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
APK gekeurd op: 18-04-2016 om 15:29
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 10-05-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 44-BDT-9 | Ja |
|
Omschrijving Als gevolg van een te strakke ligging van de kabelboom kan door trillingen en vibraties een breuk va Mogelijk gevolg Bij onderbreking kan het voertuig spanningsloos worden. Als gevolg hiervan kan de motor, het instrum Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 13.818 |
|
Omschrijving Door trillingen van een kabelbeugel aan de motor op het contactpunt van de plus- en massakabel kan t Mogelijk gevolg Kortsluiting en oververhitting van elektrische componenten met mogelijk brand tot gevolg. Tijdens he Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 41.117 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 733 mm |
| Voertuig breedte | 240 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 5775 kg |
| Massa ledig voertuig | 5675 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 30-04-2014 |
| Eerste afgifte in Nederland | 30-04-2014 |
| Laatste tenaamstelling | 05-03-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten